EliškaG

topné žárovky

nevíte někdo z vlastí zkušenosti jak topí tyto žárovky
 http://www.akva-exo.cz/detail/te­raristika/osve­tleni/zarovky/bo­dove/228/

chci zůstat u 25w a ráda bych srovnání s obyčejnou žárovkou zda topí více či méně – potřebuji to do terárka – ty normální vcelku dost praskají tak hledám alternativu – díky

Odpovědi
Drap

Nemám odzkoušení, myslím, že teplo bude srovnatelné, nebo ještě větší než u klasiky.

Mapel

Je to běžná žárovka se směrovými účinky. Tj. 25W = 25W. Běžná žárovka je všesměrová a tato je směrová a tepelný výkon není rozptýlen a jen je směrován.