Top OS u PC je?

Já právě používám notebook od HP 17" ve kterém byl už Windows 7 nainstalován ve stolním PC mám Windows 8. Platforma UNIX a Linux je podle mě spíše určená na veliké drahé podnikové počítače kde je nutná stabilita a bezpečnost. Velikou budoucnost má asi Android?
Doplňuji:
Android v notebooku video
http://www.you­tube.com/watch?v=T0BZ2yK­t5AI

Odpovědi
Michal Kole

Windows

muhamed

Windows

Doplňuji:
pochybuju, ze by dali android do pc nebo ntb

jpau

Jiná možnost

Doplňuji:
Razza: Může tam být tolik super věcí místo Windows 🙂

Razza

Windows

Dnes na stolních PC snad jedině Windows.

to muhamed: existuje několik modelů notebooků co na sobě Android, nebo webOS (taktéž linuxové jádro) mají. Zrovna nedávno mi kámoš ukazoval 10" notebook s dotukáčem. Super věcička (jen za 10.tis. vč DPH), cosi zmáčkneš a klávesnice je fuč a můžeš to používat jako tablet.

anonym

Linux

Android je na dotykových přenosných zařízeních perfektní.

Dnes je jedničkou na telefonech, tabletech (pouze dotykový displej) a tzv. transformerech (volitelně připojitelná klávesnice, jinak tablet).

Trochu jiná situace jsou výkonné notebooky, tam bych považoval za optimální os spíše linux, například UBUNTU

wertos11

Windows