KerrKnock

Tonovací a tužící pěna?

Tak je tady zase Vaše princezna se stupidními dotazy. Tentokrát bych se chtěla zeptat na tónovací a tužící pěnu Variant- máte s ní někdo zkušenosti?Mám přírodně hnědé oříškové vlasy a ombre (blonďaté) od ramen. Chtěla bych barvu buď červenou, nebo fialovou. Na internetu není moc recenzí, tak jsem se chtěla zeptat takhle. Nechci normální barvu, tohle mi přijde lepší, dřív se to vymyje a celkově to tolik neničí vlasy, protože to neobsahuje peroxid. Drží ale ta barva dobře? Chytla vám? Děkuji.

Odpovědi
anonym

Drží chvíli, jedno, dvě umytí, podle toho, jak dlouho to necháš působit. Hlavně barvy do červena jsou hned pryč, zůstane to tak divně, jakoby starorůžové. Mezi červenou a fialovou asi nebude moc velký rozdíl, myslím, jako, že se to vymyje asi tak stejně rychle.