Miroslavst

Tomu říkám propuštění jak se patří!!!

Takže stejný článek jako u těch mytí aut, akorát úplně dole dodatek, že celý managment byl vlastně vyhozen z min. dopravy.
http://zpravy­.idnes.cz/myti-auta-dvakrat-denne-kalendare-za-statisice-tak-plytva-ministerstvo-1ns-/domaci.asp?c=A100825_­213927_domaci_cem
Nejlepší je, že už jsou zaměstnáni o kousek vedle na min. zemědělství.
Tomu říkám propuštění!!
Co vy na to?

Nejlepší odpověď
kapka

Tak budeme mít na polích aspoň umyté traktory… 🙂

Další odpovědi
Bumbes

A že neuhodnete za jakou „partaj kope“ ministr zemědělství Ivan Fuksa, když tak ochotně bere pod křídlo tunelářské úředníky?
Doplňuji:
Jako nápověda poslouží fakt, že úředníci byli dosazeni Ing. Milanem Šimonovským (KDU-ČSL), Ing. Alešem Řebíčkem (ODS) a Ing. Petrem Bendlem (ODS)…

anonym

neříká se tomu v politice trafika?