Li

Tomatové konkase – recept, nebo alespoň jak chutná, k čemu se přidává.

Co je to tomatové konkase?

Nejlepší odpověď
vagra

TOMATOVÉ KONKASE-nahrubo sekaná rajčata.

RECEPT:
Kuřecí rolka plněná špenátem/studený předkrm
Ze špenátu, vajec, másla, strouhanky, soli a koření připravíme v mixéru směs.

Kuřecí řízky rozklepeme, osolíme, okořeníme, poprášíme Solamylem, naplníme špenátovou směsí a zabalíme do vymaštěného okořeněného alobalu. Naskládáme do pekáčku.
Pečeme v troubě 200°C cca 30 minut.
Necháme vychladnout, zbavíme alobalu a příčně krájíme několika řezy.

Podáváme na masovém talíři ozdobené míchaným listovým salátem,
TOMATOVÝM KONKASE
a citrónem.

Zdroj: http://recepty­.lenkovo.net/Dru­bez/drub01.htm