FilosofovaEm

Tolerujete bradavice?

Co si myslíte o lidech, kteří mají v obličeji obří bradavice a nazývají je pihami, či hůř – znaménky krásy?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Záleží na každém jedinci , jak se s tím naučí žít. Já mít něco takového, navštívila bych lékaře.Dnes je tolik možností nechat si to odstranit .Navíc z každé takové pihy se může časem vyklubat i něco nepříjemného.Každé znaménko či piha by měla být aspoň odborně vyšetřena ,pokud si ji tedy nechce nechat jedinec odstranit.

Další odpovědi
mosoj

Bradavice a piha ( mateřské znaménko) jsou dvě diametrálně odlišné věci.
Bradavice lze odstranit bez problémů menší svépomocí, větší chirurgicky. Je mi 64 a nechávám si odstraňovat i fibrom na očním víčku. Když už jsou ježibaby nechci působit jako ježidědek.
S pihou a mateřským znaménkem je to už jiné.
Někdy to riziko za odstranění nestojí, ale to vám řekne dermatolog na kožním.