Berušinka

Tohle nikdy nepochopím =D

Čekali byste na nějakou technickou novinku nebo třeba na knihu takovýmhle způsobem? Spali byste před tím obchodem? Nebo je to pro Vás silné kafčo – jako pro mě.

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/mobil/240960-v-centru-prahy-bivakuje-stovka-lidi-cekaji-na-prodej-noveho-3d-telefonu.html

Nejlepší odpověď
anonym

Nestala , ale i ty lidi chapu … ja stale nekolik hodin asi tak pred 30 lety na Rubikovu kostku. 🙂 -iv-

Další odpovědi
anonym

Za totalismu na jízdní kolo pro syna a ruskou barevnou televizi.

anonym

Dnes už bych asi nestál na nic, ale za totáče jako ostatní na leccos nedostatkového, a že toho bylo pomalu víc než toho dostupného.

hanulka11

akorát jsem to četla, tak to bych tam ani náhodou nešla, nemusím mít vše
ale je spousta takových frontových bojovníků, mají to jako koníčka a rádi ušetřej nějakou kačku

arygnoc

bohužel ano.

nejednalo se o technickou novinku, ale hit – moje děti si vymysleli, že chtějí od ježíška lego (a bylo to v hluboké totalitě) a já strávil dva dny u krámu.

a dostaly ho.

dědapetr

Ano.Za totáče na motorku pionýra Java 21 zvaný fichtl.

hanny 2

Za komunistů stál manžel přes noc frontu na favorita,střídal se tam se svým otcem
Doplňuji:
Ale já bych tam teda nestála,to by mně mohly všechny novinky vlézt na záda.

Jikra

Protože už jsem dost starej tak už se nediví ničemu.Za bolševika se na auta taky bydlelo před Mototechnou,na zájezdy před CKM(cestovní kancelář mládeže)fronty na knihy,barevné televize,na maso,na hajzlpapír atd.
Takže mi to připadá že je to v genech tohoto národa.

casey

za totace se stalo na kdeco, ja pamatuji jak jsme stali na jarove na skodu favorit.
Ale tady nejde jen o novinku, tady jde o to, ze prvnich 100 zakazniku dostane to htc s vyraznou slevou, pak uz nejde jen o to kdo ho bude mit prvni, ale jestlli par tisic usetri, tak to chapu. Nakonec v takove skupine spriznemych dusi muze bejt i docela sranda.
Ale stat bych tam nechtel, to je fakt.