lukas.zmizik

tohle mne napadlo: jestlize sexualni styk neni dukazem lasky, pak by nemel byt ani dukazem nevery?

prijde mi, ze moderni maminky a tatinkove v tom nachazeji zalibeni, nebo spise pro samou pohodlnost rezignuji na tradicni hodnoty ze stare skoly

Nejlepší odpověď
Pájo

Platí-li první předpoklad: „sexuální styk není důkazem lásky“, pak logicky vyplývá i druhá část.
Kdo ale tvrdí (a popírá) to první?

Další odpovědi
WeeBear

Asi jsem starého názoru, když si myslím, že milování důkazem lásky je.. Pokud se ovšem na něj nejde hned a také ne s kdekým, koho potkáte. Tudíž to řadím i mezi nevěru..

mosoj

Sexuální styk je především rozmnožovací pud, který člověk zdegradoval na požitek.

Nic nepodmiňuje jedno nebo druhé.
Mít rád mohu mít dvě i více žen, ale jakmile s jednou jsem, jsem nevěrný druhé i když ji také mohu mít rád. Takže láska a nevěra sice spolu souvisí ,ale nepodmiňují se. Toť můj názor. Nejsem sexuolog ani psycholog.

mojitek

sexualni styk a milování to jsou dvě naprosto odlišné věci.Pokud někoho milujete,tak sex s jinou osobou Vás ani nenapadne..

nina2032

Kedze sex.styk je dokazom neveri,tym padom je aj dokazom lasky-a to nie som zo starej skoly-:)