Stříbrný

tohle mne napadlo: jestlize sexualni styk neni dukazem lasky, pak by nemel byt ani dukazem nevery?

prijde mi, ze moderni maminky a tatinkove v tom nachazeji zalibeni, nebo spise pro samou pohodlnost rezignuji na tradicni hodnoty ze stare skoly

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Platí-li první předpoklad: "sexuální styk není důkazem lásky", pak logicky vyplývá i druhá část.
Kdo ale tvrdí (a popírá) to první?

Další odpovědi:

Stříbrný

Asi jsem starého názoru, když si myslím, že milování důkazem lásky je.. Pokud se ovšem na něj nejde hned a také ne s kdekým, koho potkáte. Tudíž to řadím i mezi nevěru..

Zlatý

Sexuální styk je především rozmnožovací pud, který člověk zdegradoval na požitek.

Nic nepodmiňuje jedno nebo druhé.
Mít rád mohu mít dvě i více žen, ale jakmile s jednou jsem, jsem nevěrný druhé i když ji také mohu mít rád. Takže láska a nevěra sice spolu souvisí ,ale nepodmiňují se. Toť můj názor. Nejsem sexuolog ani psycholog.

Zlatý

sexualni styk a milování to jsou dvě naprosto odlišné věci.Pokud někoho milujete,tak sex s jinou osobou Vás ani nenapadne..

Kedze sex.styk je dokazom neveri,tym padom je aj dokazom lasky-a to nie som zo starej skoly-:)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.