Avatar uživatele
lukas.zmizik

tohle mne napadlo: jestlize sexualni styk neni dukazem lasky, pak by nemel byt ani dukazem nevery?

prijde mi, ze moderni maminky a tatinkove v tom nachazeji zalibeni, nebo spise pro samou pohodlnost rezignuji na tradicni hodnoty ze stare skoly

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? skorcovaz, iceT, fablen, Pájo, nina2032 před 4533 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Platí-li první předpoklad: „sexuální styk není důkazem lásky“, pak logicky vyplývá i druhá část.
Kdo ale tvrdí (a popírá) to první?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

Asi jsem starého názoru, když si myslím, že milování důkazem lásky je.. Pokud se ovšem na něj nejde hned a také ne s kdekým, koho potkáte. Tudíž to řadím i mezi nevěru..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Sexuální styk je především rozmnožovací pud, který člověk zdegradoval na požitek.

Nic nepodmiňuje jedno nebo druhé.
Mít rád mohu mít dvě i více žen, ale jakmile s jednou jsem, jsem nevěrný druhé i když ji také mohu mít rád. Takže láska a nevěra sice spolu souvisí ,ale nepodmiňují se. Toť můj názor. Nejsem sexuolog ani psycholog.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

sexualni styk a milování to jsou dvě naprosto odlišné věci.Pokud někoho milujete,tak sex s jinou osobou Vás ani nenapadne..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nina2032

Kedze sex.styk je dokazom neveri,tym padom je aj dokazom lasky-a to nie som zo starej skoly-:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek