mosoj

Tohle jste chtěli .........?

Pro ty co nešli k volbám, nevolili z trucu, bezhlavě rozdávali hlasy atd. Již To začíná.
Školné 10 000 Kč za semestr. Další věci ještě přijdou a určitě nás neminou. Jsem přesvědčen, že ani té radikální mládeži toto nedošlo.
Doplňuji:
Leonesa: Je třeba si uvědomit, že pro ty co si mohou dovolit platit soukromé školy, moje otázka nebyla určena.

Nejlepší odpověď
ten který je

Můj otec mi celý život vštěpoval do hlavy že nic není zadarmo a že na vše si musí člověk vydělat poctivou prací.Ten kdo něco slibuje že bude něco zadarmo je budto lhář a nebo to nemyslí vážně a něco za tím je.

Další odpovědi
leonessa

Myslim, že můžou být rádi, že to 10 000,– a ne víc. Navíc toto je max. částka a některé školy to mají i za 30 000,–. Myslím, že tolik na výběr zase nebylo. Podle mě to dopadlo ještě líp, než by to dopadlo s výhrou ČSSD.

anonym

Mám dojem,že ať by dopadli volby jakkoli,vždy se objeví někdo se zdviženým prstem.
Byly doby,kdy stálo pivo 2 kčs,nafta byla palivo budoucnosti a stála jako pivo,blablabla.
Idyla – prvomájové průvody s prezentační listinou,kdo nepřišel,měl z dětí potencionální kopáče.Určitě by si rádi zaplatili.
KAŽDÁ SRANDA NĚCO STOJÍ.
Končím,jsem docela – hádejte,co jsem docela!

oskar

Nejvíce nadávají Ti co k volbám vůbec nešli.

BEAES

Zajímalo by mě, koho pan Mosoj tedy volil a s kterou stranou by nám bylo lépe?!

člověk

vstoupím do tohoto tímto,
CO SE TÝČE POLITIKY TAK JSME JEŠTĚ NAENDRTÁLCI,
CELÝ DEMOKRATICKÝ SVĚT VÍ,ŽE PRAVICOVÉ STRANY JSOU PRO MILIONÁŘE A LEVICOVÉ PRO LIDI,KTEŘÍ SE MUSÍ ŽIVIT SVOU PRACÍ
U NÁS SE ALE VOLÍ PODLE OBLIČEJE A NEBO ZE SRANDY.
TAKŽE KDO MÁ ZAJIŠTĚN MĚSÍČNÍ PŘÍJEM MINIMÁLNĚ 50 000 KČ JE PRO PRAVIČÁKY,LIDÉ POD TÍMTO PŘÍJMEM S DĚTMA,CHTĚJÍ LEVICI,PROTOŽE CHTĚJÍ PRÁCI A JÍDLO A BYDLENÍ A ABY JEJICH DĚTI MOHLI STUDOVAT,A VETŠINA STŘEDOŠKOLÁKŮ A VYSOKOŠKOLÁKU U NÁS NEVÍ CO JE TO STARAT SE O RODINU A JE ZAMILOVANÁ DO HRABĚTE,

anonym

s vysledkem jsem nadmiru spokojen, pravice zvitezila a pritom ji tvori koalice mensich pravicovych a stredopravicovych stran, ze kterych si zadna nemuze moc vyskakovat … vsechny se musi na optimalnim reseni dohodnout coz je sice nemozne pokud je v koalici levice i pravice najednou, jak ale doufam v tomto pripade to pouze minimalizuje ryziko, ze se nekde udela kolosalni bota, nebo ze se vlady ujme nejaky samoliby diktatorek povysujici se nad vsechny a nad vse …

Vitezstvi levice by byla velka chyba. Jen si zkuste predstavit vladu ktera splnuje vsechny ty populisticke blaboly ktere jsme cetli na billboardech, vysledny rozpocet a jeho schodek by byl nevyhnutelne katastrofalni a to presto ze tu planovanou katastrofu chtela levice zaplacnout zvysenim dani a tunelovanim polostatnich podniku (tj. plundrovanim prumyslu obecne).
Doplňuji:
že za proces vzdělávání se platí považuji za normální. Vždyť je vzdělání jedna z nejvýhodnějších investic jakou můžete udělat, vždy se bohatě vrátí. … navíc, vždy uvidím raději bohatou (a tedy i kvalitní školu, opravdu to spolu hodně souvisí) než bohatý ČEZ 🙂

Klarisa

To jsem čekala,že to tak dopadne.A jestli bude hůř a to určitě bude ,jsem zvědavá jestli někdo něco podnikne.

cukrar

ještě se nestalo, aby byli všichni spokojeni. Ale stalo se, že to nemohli říci bez trestu, že jsou nespokojeni. Je třeba zjistit více informací, nikoliv někoho osočovat, že se zatím baví o maximálně 10 000Kč poplatku za semestr.
Nic není zadarmo, jak již někdo správně napsal, ale když mě dáte 100Kč, tak všem lidem sdělím, že Vám dobrovolně přispěji 50Kč na školné.

fortin

Ano, proto se nechci účastnit voleb. Právě proto. Věřím, že lidé dobře vědí koho volit. A že jste tohle chtěli. Je to váš svět. Ne můj.

mosoj

Pro pana „ge0rge“. Kolik jste zaplatil za vaše vzdělání Vy. Jste velice nesoudný máte vzdělání, dobré zaměstnání tak co je mně do ostatních, že.

mosoj

A tu levicovou vládu pane george si klidně dovedu představit a bez zadlužování.
Časem se ukáže kolik bodů z volebního programu splní VV. Oni ODS a TOP 09 je vůbec nepotřebujou.