Pokročilý

Tohle fakt nechápu

Proč (NASA) nebo ti v USA tají kontakt s mimozemštany? A to vše kolem toho zakrývají pravdu, nerozumím tomu :-( lidé by přece o tom měli vědět a každý kdo se pokoušel mluvit záhadně zemřel.. Někdy se fakt stydím že jsem člověk :-( ptž to co se tu v dnešní době děje je strašné.. Ničime Zemi sme přemnoženi a pak že jsou zvířata přemnožené a tak se střílí mě stejnak nikdo nepochopí jen můj druh..Ty bych ráda potkala :-)
Omlouvám se za chyby.
Doplňuji:
iceT:nějak tak, ale kdo mi uvěří že..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Taky to nechápu,ty jsi mimozemšťan?

Další odpovědi:

Zlatý

Nespoléhej na Nasa a spoj se s mimozemšťany sama. Všechno ti vysvětlí. Tady to nikdo neví.

Zlatý

už to nehul :-))

Zlatý

Stahni si dokument vetrelci davnoveku ....vcelku zajimave udelane ...navic jsou tam podlozene veci ktere nejdou jen tak prejit ...a proc to nikdo neprizna ?..tak je tam i takova teorie ...ale tohle jse spis pro nadsence ufo nez pro norma.ni lidi..

Stříbrný

Jak víš, že ho tají? Ty o tom mluvíš, jsi snad mrtvý/á?
My ještě nejsme přemnožení, vleze se sem daleko více lidí. Prostě jsme nejsilnější/nejchytřejší druh na Zemi a podmínili jsme si všechny ostatní, myslíš si, že by to jiné zvíře něudělalo? Takový lev tě taky sežere bez ostychů, protože má nad tebou navrch.

Stříbrný

A co když to nejsou mimozemšťani, ale lidi z budoucnosti (někdo vynalezl stroj času a oni se k nám létají dívat, jak lidstvo vypadalo a nebo to jsou zdegenerovaní lidé po nějaké atomové válce).A nebo sami američani dělali pokusy na lidech a vymklo se jim to z rukou a nyní to nechtějí přiznat.
Američanům už nelze věřit, tají jak byl zabit Kennedy, Marilyn Monroe a zrovna tak tají jak to bylo 11.září http://www.youtube.com/…

A jestli jsi viděl film AVATAR, tak tam bylo přesně ukázané o co vlastně jde Američanům.Podrobit si ostatní národy a získat jejich území k rabování nerostného bohatství pro sebe.

Pokročilý

Alesh..hhhhhh...blbe :)
huxa: nejsilnější? vzpomeň si na slona. Nejchytřejší? Sotva x)
lahny: joo, můžou to být lidi z budoucnosti...je to možný že..Lidi v budoucnosti klidně můžou vypadat jako mimozemšťan. vždyť sme byly opice :D a buňky atd..

No možná nás chťejí jen chranit a to že lidi lidi mluvili a zahadne zařvali je záhada nebo možná žadný kontakt s nimi nemaji ale oni s námi.

Pokročilý

A odkud?

Diskuze k otázce

anonym

Někdy si připadám taky jak z cizí planety a naopak, některým jsem asi taky velmi cizí.

Zlatý

badisko

zde je o tom dokumentu vic ale never vsemu bezhlave a premyslej http://www.csfd.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2736
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 604
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.