Avatar uživatele
Gami.Pet

Tohle fakt nechápu

Proč (NASA) nebo ti v USA tají kontakt s mimozemštany? A to vše kolem toho zakrývají pravdu, nerozumím tomu ☹ lidé by přece o tom měli vědět a každý kdo se pokoušel mluvit záhadně zemřel.. Někdy se fakt stydím že jsem člověk ☹ ptž to co se tu v dnešní době děje je strašné.. Ničime Zemi sme přemnoženi a pak že jsou zvířata přemnožené a tak se střílí mě stejnak nikdo nepochopí jen můj druh..Ty bych ráda potkala 🙂
Omlouvám se za chyby.
Doplňuji:
iceT:nějak tak, ale kdo mi uvěří že..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? tanyny před 4029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Taky to nechápu,ty jsi mimozemšťan?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nespoléhej na Nasa a spoj se s mimozemšťany sama. Všechno ti vysvětlí. Tady to nikdo neví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

už to nehul 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Stahni si dokument vetrelci davnoveku …vcelku zajimave udelane …navic jsou tam podlozene veci ktere nejdou jen tak prejit …a proc to nikdo neprizna ?..tak je tam i takova teorie …ale tohle jse spis pro nadsence ufo nez pro norma.ni lidi..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Jak víš, že ho tají? Ty o tom mluvíš, jsi snad mrtvý/á?
My ještě nejsme přemnožení, vleze se sem daleko více lidí. Prostě jsme nejsilnější/nej­chytřejší druh na Zemi a podmínili jsme si všechny ostatní, myslíš si, že by to jiné zvíře něudělalo? Takový lev tě taky sežere bez ostychů, protože má nad tebou navrch.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A co když to nejsou mimozemšťani, ale lidi z budoucnosti (někdo vynalezl stroj času a oni se k nám létají dívat, jak lidstvo vypadalo a nebo to jsou zdegenerovaní lidé po nějaké atomové válce).A nebo sami američani dělali pokusy na lidech a vymklo se jim to z rukou a nyní to nechtějí přiznat.
Američanům už nelze věřit, tají jak byl zabit Kennedy, Marilyn Monroe a zrovna tak tají jak to bylo 11.září http://www.you­tube.com/watch?v=ma­oQtj5qRBE

A jestli jsi viděl film AVATAR, tak tam bylo přesně ukázané o co vlastně jde Američanům.Podrobit si ostatní národy a získat jejich území k rabování nerostného bohatství pro sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lenča59

Alesh..hhhhhh…blbe :)
huxa: nejsilnější? vzpomeň si na slona. Nejchytřejší? Sotva x)
lahny: joo, můžou to být lidi z budoucnosti…je to možný že..Lidi v budoucnosti klidně můžou vypadat jako mimozemšťan. vždyť sme byly opice :D a buňky atd..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomy smyk

No možná nás chťejí jen chranit a to že lidi lidi mluvili a zahadne zařvali je záhada nebo možná žadný kontakt s nimi nemaji ale oni s námi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
charliesheep

A odkud?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Někdy si připadám taky jak z cizí planety a naopak, některým jsem asi taky velmi cizí.

před 4029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

zde je o tom dokumentu vic ale never vsemu bezhlave a premyslej http://www.csfd­.cz/film/265160-vetrelci-davnoveku/

před 4029 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek