Gami.Pet

Tohle fakt nechápu

Proč (NASA) nebo ti v USA tají kontakt s mimozemštany? A to vše kolem toho zakrývají pravdu, nerozumím tomu ☹ lidé by přece o tom měli vědět a každý kdo se pokoušel mluvit záhadně zemřel.. Někdy se fakt stydím že jsem člověk ☹ ptž to co se tu v dnešní době děje je strašné.. Ničime Zemi sme přemnoženi a pak že jsou zvířata přemnožené a tak se střílí mě stejnak nikdo nepochopí jen můj druh..Ty bych ráda potkala 🙂
Omlouvám se za chyby.
Doplňuji:
iceT:nějak tak, ale kdo mi uvěří že..

Nejlepší odpověď
iceT

Taky to nechápu,ty jsi mimozemšťan?

Další odpovědi
Drap

Nespoléhej na Nasa a spoj se s mimozemšťany sama. Všechno ti vysvětlí. Tady to nikdo neví.

Alesh

už to nehul 🙂

badisko

Stahni si dokument vetrelci davnoveku …vcelku zajimave udelane …navic jsou tam podlozene veci ktere nejdou jen tak prejit …a proc to nikdo neprizna ?..tak je tam i takova teorie …ale tohle jse spis pro nadsence ufo nez pro norma.ni lidi..

huxa

Jak víš, že ho tají? Ty o tom mluvíš, jsi snad mrtvý/á?
My ještě nejsme přemnožení, vleze se sem daleko více lidí. Prostě jsme nejsilnější/nej­chytřejší druh na Zemi a podmínili jsme si všechny ostatní, myslíš si, že by to jiné zvíře něudělalo? Takový lev tě taky sežere bez ostychů, protože má nad tebou navrch.

anonym

A co když to nejsou mimozemšťani, ale lidi z budoucnosti (někdo vynalezl stroj času a oni se k nám létají dívat, jak lidstvo vypadalo a nebo to jsou zdegenerovaní lidé po nějaké atomové válce).A nebo sami američani dělali pokusy na lidech a vymklo se jim to z rukou a nyní to nechtějí přiznat.
Američanům už nelze věřit, tají jak byl zabit Kennedy, Marilyn Monroe a zrovna tak tají jak to bylo 11.září http://www.you­tube.com/watch?v=ma­oQtj5qRBE

A jestli jsi viděl film AVATAR, tak tam bylo přesně ukázané o co vlastně jde Američanům.Podrobit si ostatní národy a získat jejich území k rabování nerostného bohatství pro sebe.

Lenča59

Alesh..hhhhhh…blbe :)
huxa: nejsilnější? vzpomeň si na slona. Nejchytřejší? Sotva x)
lahny: joo, můžou to být lidi z budoucnosti…je to možný že..Lidi v budoucnosti klidně můžou vypadat jako mimozemšťan. vždyť sme byly opice :D a buňky atd..

tomy smyk

No možná nás chťejí jen chranit a to že lidi lidi mluvili a zahadne zařvali je záhada nebo možná žadný kontakt s nimi nemaji ale oni s námi.

charliesheep

A odkud?

anonym

Někdy si připadám taky jak z cizí planety a naopak, některým jsem asi taky velmi cizí.

badisko

zde je o tom dokumentu vic ale never vsemu bezhlave a premyslej http://www.csfd­.cz/film/265160-vetrelci-davnoveku/