Točili jste se někdy okolo cikánské rvačky?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, kdysi dávno. Vyšel jsem bez úhony. Rvali se vesele mezi sebou.

Další odpovědi
briketka10

Ta otázka tu už jednou byla, ale jinak položená
a už jsem to sem psala, že u nás na vesnici byla
v hospodě svatba a přijeli ti " druzí " a porvali se
na dvorku mezi sebou teď nevím přesně, jestli to
byla dceřina family, nebo family ženicha je to jedno,
ale hustá podívaná to byla až se volalo na 156.
Tekla krev a přijela i sanitka no hulákalo se pod
okny koukala jsem se z verandy, aby něco nerozbili.
Byly tam střepy od půllitrů a flašek od vína to tam
nechali " dělaj bordel " a neuklízej si ho. Ty jsme se
sousedy druhej den zametali oni byli zalezlí v bytě a
vyspávali.

gecco

Ne – bohužel či bohudík se mi tento folklórní zážitek zatím vyhýbá.

ten který je

Ano,bylo to na cikánském plese kde se rvali mezi sebou dva cikánské klany.Kulturní dům byl potom jak po výbuchu.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=nNRDxxQo­ePI

suaeda

Kdysi dávno jsem větší rvačku z bezpečné vzdálenosti viděl. Jednou a to bylo pikantnější se rvaly dvě cikánky. To bylo čoro moro. Ale dnes se to stát nemůže. Nikde v mediích (televize, noviny) není ani zmínka o tom, že by se někdo z nich rval. To jsou asi jen nějaké výmysly a amatérské podvody na youtube a na internetu.......

anonym

Netočil,ale byl jsem účastníkem.
Špatně jsem to pochopil,pral jsem se, češi vs.cikáni.