Nechápavé

Proč na obalu toaletniho papíru není návod k použití?

Proč na obalu toaletniho papíru není návod k použití? ;)
Doplňuji:
;)))))))) Ja na to neprisel ;D

Nejlepší odpověď
Monikas

Nevím jaký si kupuješ, ale já tam ten návod mám. :)

Další odpovědi
Rocker

Normální člověk na to příjde sám:-)

anonym

K čemu návod – stejně by sis jím – maximálně, vytřel pr…
;-D

marci1

Tak tedy pro ty, co nemají návod a nepřišli na to : 10 kroků, jak používat toaletní papír 🙂 :
http://jas.php5­.cz/wordpress/ve­decko-technicka-zabava-aneb-ani-my-nejsme-suchari/navod-k-pouziti-toaletniho-papiru-v-10-krocich/

da ny

Důležitější je vědět, že pro děti ženského pohlaví a pro ženy jsou zcela nevhodné papíry s vůní a barevné :)
Takže pro dámskou návštěvu jen bílý, neparfémovaný, případně jen s minimálním množstvím barvy v obrysech raženého vzoru 😉