Avatar uživatele
st.ovce

toaletní papír

Proč ve výrobě zalepují konec role WC papíru,který je celý zabalený v obalu,takže rozmotat se nemůže?(je to zbytečné a jde to hrozně blbě načít)Asi to není moc inteligentní otázka,ale napadá mi už plno let při oddloubávní konce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Tombik, dagry před 5121 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tombik

Asi kvůli tomu, aby se papír uvnitř nerozdělal a „nevytahal“ se. To je jediné, co mě napadá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

je to určitě kvůli tomu,aby se vlastní ROLE,nerozmota­la,než dojde k zalepení vlastního obalu,mimochodem mne to taky vždy vytočí, když novou roli papíru načínám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Mě to nevytáčí, vsunu prsík pod vrchní vrstvu toal., odtrhnu jednu vrstvu i s obalem a hotovo 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Vidím, že toto neřeším jenom já. Taky mě to rozčiluje. Ale asi s tím nic nenaděláme. A noviny si proto teda kupovat nebudu. Škoda mého zadku na takový sajrajt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Asi aby se role nerozmotala…:-) Ale pravda, taky mě to už kolikrát na záchodě napadlo, proč je to tak blbě zalepené!!! 🙂 Kór, když člověk spěchá…:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cinda

Tak tak,jak píšou kolegové, ale jestli vám to dělá problémy, tak to vidím na noviny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Je to z důvodů výroby papír se vyrábí a natáčí na širokou rouru která se na jednotlivé kotouče řeže pokud by to nebylo pevně zalepené rozmotalo by se to už ve výrobě

před 5027 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek