toaletní papír

Proč ve výrobě zalepují konec role WC papíru,který je celý zabalený v obalu,takže rozmotat se nemůže?(je to zbytečné a jde to hrozně blbě načít)Asi to není moc inteligentní otázka,ale napadá mi už plno let při oddloubávní konce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Asi kvůli tomu, aby se papír uvnitř nerozdělal a "nevytahal" se. To je jediné, co mě napadá.

Další odpovědi:

je to určitě kvůli tomu,aby se vlastní ROLE,nerozmotala,než dojde k zalepení vlastního obalu,mimochodem mne to taky vždy vytočí, když novou roli papíru načínám.

Zlatý

Mě to nevytáčí, vsunu prsík pod vrchní vrstvu toal., odtrhnu jednu vrstvu i s obalem a hotovo :-).

Bronzový

Vidím, že toto neřeším jenom já. Taky mě to rozčiluje. Ale asi s tím nic nenaděláme. A noviny si proto teda kupovat nebudu. Škoda mého zadku na takový sajrajt.

Bronzový

Asi aby se role nerozmotala...:-) Ale pravda, taky mě to už kolikrát na záchodě napadlo, proč je to tak blbě zalepené!!! :-) Kór, když člověk spěchá...:-D

Tak tak,jak píšou kolegové, ale jestli vám to dělá problémy, tak to vidím na noviny

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Je to z důvodů výroby papír se vyrábí a natáčí na širokou rouru která se na jednotlivé kotouče řeže pokud by to nebylo pevně zalepené rozmotalo by se to už ve výrobě

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.