st.ovce

toaletní papír

Proč ve výrobě zalepují konec role WC papíru,který je celý zabalený v obalu,takže rozmotat se nemůže?(je to zbytečné a jde to hrozně blbě načít)Asi to není moc inteligentní otázka,ale napadá mi už plno let při oddloubávní konce.

Nejlepší odpověď
Tombik

Asi kvůli tomu, aby se papír uvnitř nerozdělal a „nevytahal“ se. To je jediné, co mě napadá.

Další odpovědi
anonym

je to určitě kvůli tomu,aby se vlastní ROLE,nerozmota­la,než dojde k zalepení vlastního obalu,mimochodem mne to taky vždy vytočí, když novou roli papíru načínám.

ReHu

Mě to nevytáčí, vsunu prsík pod vrchní vrstvu toal., odtrhnu jednu vrstvu i s obalem a hotovo 🙂.

dagry

Vidím, že toto neřeším jenom já. Taky mě to rozčiluje. Ale asi s tím nic nenaděláme. A noviny si proto teda kupovat nebudu. Škoda mého zadku na takový sajrajt.

Lucimia

Asi aby se role nerozmotala…:-) Ale pravda, taky mě to už kolikrát na záchodě napadlo, proč je to tak blbě zalepené!!! 🙂 Kór, když člověk spěchá…:-D

cinda

Tak tak,jak píšou kolegové, ale jestli vám to dělá problémy, tak to vidím na noviny

elektrikář

Je to z důvodů výroby papír se vyrábí a natáčí na širokou rouru která se na jednotlivé kotouče řeže pokud by to nebylo pevně zalepené rozmotalo by se to už ve výrobě