To, že zakázané ovoce nejvíce chutná je potvrzeno?

U nás ve firmě je rok vyhláška, že je v celém objektu zákaz kouření a podle kamarádky-prodavačky kantýny, se za uplynulý rok zvýšil prodej cigaret o 40 %.
Paradox, že jo?

Nejlepší odpověď
gecco

Jasně – málokdy mi pivo chutnalo tak, jako po zrychleném kros-přesunu (přes plot, kopec, pole, louky a řeku) do sousední vesnice (na vojně, mimo vycházku).
😉
Jinak – v jednom z minulých zaměstnání jsme měli vyčleněny kuřárny tři – a cigarety se neprodávaly ani v jedné ´kantýně´…
😉

Další odpovědi
Emefej

Ano, říkal to už Igor Hnízdo ve filmu Obecná škola v souvislosti s olizováním zábradlí.

anonym

Když nemůžu kouřit v práci,tak mi logicky zbyde víc kuřiva a nemusím kupovat zásoby,ekonomika bývá kolikrát postavená na hlavu,co je zakázané nechutná jak by mělo,protože svědomí je jako chemie v mozku.
Doplňuji:
Uklidňovací tabák?asi ne…

zjentek

to ale nebude tím ..to bude spíše tím, že nárůst spotřeby tabáku přímo souvisí s nárůstem depresivních onemocnění ..a to zase souvisí s nárůstem opětovného potlačování faktů, proč jsme tady na světě ..a to zase souvisí s faktem, že někdo tady musí furt fofrem vyrábět ty produkty z tabáku a ostatní ..to je potvrzeno. Je to uložený někde hluboko ve „vnitřním kódu“, jenže přes samej kouř už to tam pak „není cejtit“