To,že se slaví den matek je známo,ale ......

… kdy se slaví den šroubů ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Navrhnout den šroubů ještě nikoho nenapadlo, ale časem třeba uvidíme. Myslím si, že by se v záplavě všech více či méně známých a zvláštních dní našlo místo i pro ty šrouby.

Zdroj: http://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Mezinárodní_dny_a_ro­ky

Další odpovědi
Damiana

Ve stejný den jako Den Matek. Neboť jak známo, každá správná matka maká jako šroub. 🙂

Drap

Odpověď Hanziho je zřejmě chybná, domnívám se že den vrutů je až 27 února a den šroubů / metrických / vždy slavím 13 srpna

Amie

To netuším ale ve škole jsme slavili den čokolády nebo den gumových medvídků

anonym

Pokud máš na mysli den vrutů, tak odhaduji 19. února
Doplňuji:
Drape, obávám se, že každý myslíme něco jiného. Já slavím svátek pěti vrutů od 19. února 2002

arygnoc

deň otcov (teda protikladu matiek) sa slávi tretiu júnovú (červnovou) nedeľu, a to od roku 1966.
Snahy od jeho zavedenia trvali od roku 1924, ale pre hospodársku krízu akosi na takúto banalitu nebol čas a možno ani vôľa.