iceT

To už tu dnes nikdo není?

Doplňuji:
Škoda,v tuhle dobu tu dříve bývalo i veselo…

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já jsem přítomna! :D

Sice bych měla jít spát, jelikož vstávám v šest ráno na krev, ale nějak se mi nechce :D

A abych pravdu řekla, jsme asi jediné :))
Doplňuji:
Jak tak koukám, asi všichni spí…
Tady nikdo, na Skype nikdo, … žjóva, to jsou šípkové Růženky :)))

Další odpovědi
ReHu

Já jo.

Doplňuji:
Ale ještě jdu kreslit plánek bydlení na mm papír, abych věděla, kam schody, kam kuchyň, kam sezení atd.
Návrhy od odborníků – škoda mluvit ☹.

dagry

Já jsem tu samozřejmě taky. KOnečně jako každou noc v tuto dobu, ale průběžně si brouzdám na jiných stránkách a občas sem zase nakouknu zpět.

anonym

Taky se hlásím!

venkovan

No už se taky jdu zadekovat. Ale oproti jahůdce to mám lepší, ráno stávám na nohy. Krev okolo postele nemám, netopýři spí zimním spánkem takže mi žádnou okolo p=ostele neutrousí.

Děda Louda

Poslušně hlásím, že jsem tu taky. Testuju nové připojení, tak to zkouším ve dne i v noci, změnil jsem providera. Zatím to vypadá, že jsem dobře učinil. Občas sem nahlížím během celého dne. Dneska zrovna mi přišly na mysl dvě zajímavé otázky, ale mezi tím koloběhem jsem je zase zapomněl. Snad se mi vrátí.