To už ti koledníci tak zlenivěli?

Za mých mladých let jsme s kluky lítali od 7 hodin po vesnici, nyní je pomalu 9 hodin a klid po pěšině. Jak to vypadá u vás?

Nejlepší odpověď
anonym

Kde nikdo, tu nikdo…
Ovšem – v Praze na sídlišti bych ani nic jiného neočekával.
😉

Další odpovědi
Drap

Vypadá to velmi podobně. Viděl jsem zatím jen dvě party

anonym

U nás už chodí rachtat v týdnu,dnes tu byli zrovna před chvilkou
asi 15koledníků najednou,
hezké svátky všem

kapka

Můžu potvrdit, že je to s koledníky rok pod roku slabší. A jsme v místě, kde se vždycky hodně chodili. Jednak chodí míň dětí a je fakt, že tu dnes ještě ani nikdo nebyl. A manžel s klukama taky ještě nevyrazil koledovat… Času dost asi :D Ale půjdou. :)

quentos

U nás taky klid. Ač noční pták, taky bývám na Velikonoční pondělí brzo vzhůru, ale marně, protože jak člověk přijde před devátou, tak dneska většinou holky musí tahat z postele :{D>

anonym

oni šlehaj virtuálně, na FB apod., místo „like“ tam je „vyšlehni mě“

kapka

:D nebo se můžou na fb „šťouchnout“. :D