Putin

To už lidé ztrácí svou lidskost, vlivem politiky?

Ještě k mému dotazu dříve, pár lidí mi totiž psalo, že se tak hrozně snad nikdo nechová, a že mi nikdo nenadává do komunisty a bolševika bezdůvodně. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hpho­tos-ak-xpf1/v/t34.0-12/11063369_1­031286043566989_29139788­5_n.jpg?oh=1586­131e6129b510f97858a10077­9216&oe=550E051F&_­_gda__=1426899727_9fc341­a6b6093c4eb0ef9e­ee92d4a1db – Tohle jsem našel na jedné z FB stránek, zaměřené proti Rusku. Komentátor sice nejsem já, ale mně psali podobné „pěkné“ věty. Nemyslíte, že by se lidé měli nad sebou zamyslet? Co mediální válka s námi všemi dělá? Když už někdo napíše objektivní a hlavně – NESTRANNÝ názor, tak je považován za bolševickou havěť, je tohle normální ?! Tohle naše média chtějí? „Sežerte co vám servírujeme, nebo budete považován za bolševika“ – Vaše nestranná ČT. Oni si doopravdy myslí, že jsou pouze dvě strany? ☹
Doplňuji:
pepa25 – Ne, tady na odpovědi.cz ne, ale na FB, či dokonce přes Email ano! Jinak ten komentář je k odkazu na článek z novinky.cz, kde se píše o koloně USA přes ČR! Žádný jiný komentář nad ním není!

Nejlepší odpověď
gecco

Media nemůžeš přijímat jako „nestranný názor“…
Tím méně tak můžeš vnímat FB…
😉
Na druhou stranu

  • novinky.cz jsou výrazně prokomunistický bulvár (taky ten web komunisté vlastní)
  • kdokoli kdykoli ´chválí´ Rusko je mně osobně podezřelej (ale tobě jsem nepsal…)
  • z Ruska mám rád (ale z toho ´starýho´ Ruska) – pokud jde o lidi – několik spisovatelů, básníků, hudebních skladatelů, jejich politiky dost nesnáším a mluvčí těch politiků snáším ještě méně

😉

Další odpovědi
zjentek

no ubožáci, žijící na této Zemi, by měli zabít cokoli, co žije na jejich úkor ..to není až tak složitý či těžký rozhodnutí, ale odhodlání někdy vezme celá staletí ;q

Pepa25

  1. oslovení „vy bolševistická havěti“ je samozřejmě maximálně trapné
  2. nevíme, co dotyčný napsal výše / níže
  3. děkuji za potvrzení, že TADY a TOBĚ nikdo tak neříká

Doplňuji:
Dovozovat něco z jednoho postu na FB spíš vypovídá o ztrátě tvojí soudnosti …

arygnoc

paradoxne idee socializmu/ko­munizmu začali vznikať v takom kapitalistickom, vojenskom, šovinistickom a nacionalistickom štáte, akým bolo nemecko (1842).
jeho idee sa ďalej rozvíjali v koloniálnej veľmoci veľkej británii (1846).

pokus parížskej komúny bol síce pokus vlády diktatúry ľudu, ale bez nejakých teoretických podkladov.

na základe teoretických poznatkov (marx, engels, lenin) sa socializmus v praxi začal uplatňovať až v rusku, ktoré bolo v podstate feudálny štát (to už na „západe“ a v zámorí začínal zúriť kapitalizmus).

komunistické hnutie bolo v usa sprofanované až hysterickým honom na čarodejnice v rokoch 1950 – 1954 (mccarthizmus), členmi ks boli najmä intelektuáli z celého spektra vedy a umenia.

takže, treba priateľom usa vysvetliť, že všetko je troška inak.

rusi socializmus/ko­munizmus nevymysleli.

;-Q

led

Nie, ľudia strácajú svoju ľudskosť vplyvom „nestranných straníckych a zištných“ médií.
Zjednodušene:
ľudia strácajú svoju ľudskosť vplyvom ľudí

gecco

Zjentku → škoda, že tomu nerozumím…
😉
Šlo by to nějak redefinovat pro pouhého geckona?
;)