Bronzový

To už lidé ztrácí svou lidskost, vlivem politiky?

Ještě k mému dotazu dříve, pár lidí mi totiž psalo, že se tak hrozně snad nikdo nechová, a že mi nikdo nenadává do komunisty a bolševika bezdůvodně. https://fbcdn-sphotos-h-a.akam aihd.net/… - Tohle jsem našel na jedné z FB stránek, zaměřené proti Rusku. Komentátor sice nejsem já, ale mně psali podobné "pěkné" věty. Nemyslíte, že by se lidé měli nad sebou zamyslet? Co mediální válka s námi všemi dělá? Když už někdo napíše objektivní a hlavně - NESTRANNÝ názor, tak je považován za bolševickou havěť, je tohle normální ?! Tohle naše média chtějí? "Sežerte co vám servírujeme, nebo budete považován za bolševika" - Vaše nestranná ČT. Oni si doopravdy myslí, že jsou pouze dvě strany? :-(
Doplňuji:
pepa25 - Ne, tady na odpovědi.cz ne, ale na FB, či dokonce přes Email ano! Jinak ten komentář je k odkazu na článek z novinky.cz, kde se píše o koloně USA přes ČR! Žádný jiný komentář nad ním není!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Media nemůžeš přijímat jako "nestranný názor"...
Tím méně tak můžeš vnímat FB...
;-)
Na druhou stranu
- novinky.cz jsou výrazně prokomunistický bulvár (taky ten web komunisté vlastní)
- kdokoli kdykoli ´chválí´ Rusko je mně osobně podezřelej (ale tobě jsem nepsal...)
- z Ruska mám rád (ale z toho ´starýho´ Ruska) - pokud jde o lidi - několik spisovatelů, básníků, hudebních skladatelů, jejich politiky dost nesnáším a mluvčí těch politiků snáším ještě méně
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

no ubožáci, žijící na této Zemi, by měli zabít cokoli, co žije na jejich úkor ..to není až tak složitý či těžký rozhodnutí, ale odhodlání někdy vezme celá staletí ;q

Bronzový

1) oslovení "vy bolševistická havěti" je samozřejmě maximálně trapné
2) nevíme, co dotyčný napsal výše / níže
3) děkuji za potvrzení, že TADY a TOBĚ nikdo tak neříká
Doplňuji:
Dovozovat něco z jednoho postu na FB spíš vypovídá o ztrátě tvojí soudnosti ...

Zlatý

paradoxne idee socializmu/komunizmu začali vznikať v takom kapitalistickom, vojenskom, šovinistickom a nacionalistickom štáte, akým bolo nemecko (1842).
jeho idee sa ďalej rozvíjali v koloniálnej veľmoci veľkej británii (1846).

pokus parížskej komúny bol síce pokus vlády diktatúry ľudu, ale bez nejakých teoretických podkladov.

na základe teoretických poznatkov (marx, engels, lenin) sa socializmus v praxi začal uplatňovať až v rusku, ktoré bolo v podstate feudálny štát (to už na "západe" a v zámorí začínal zúriť kapitalizmus).

komunistické hnutie bolo v usa sprofanované až hysterickým honom na čarodejnice v rokoch 1950 - 1954 (mccarthizmus), členmi ks boli najmä intelektuáli z celého spektra vedy a umenia.

takže, treba priateľom usa vysvetliť, že všetko je troška inak.

rusi socializmus/komunizmus nevymysleli.

;-Q

Zlatý

Nie, ľudia strácajú svoju ľudskosť vplyvom "nestranných straníckych a zištných" médií.
Zjednodušene:
ľudia strácajú svoju ľudskosť vplyvom ľudí

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Zjentku -> škoda, že tomu nerozumím...
;-)
Šlo by to nějak redefinovat pro pouhého geckona?
;)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.