To už je apríla,když jsem četl,že Schlafenberg (čti Schwarzenberg) chce kandidovat na prezidenta?

Nejlepší odpověď
Alesh

Náhodou, Karel je borec! 🙂 A že si občas mufne, to mi žíly netrhá! 🙂

Další odpovědi
Jikra

Protože kníže je alespoň formát.
Na rozdíl od Pružinkýho nemá zapotřebí krást pera a min.v Evropě má lepší reputaci než současný hradní „centrální mozek lidstva“.

hanulka11

Myslím, že by to zvládal ,občas by zaspal co by nechtěl řešit…

lexx

Prezident je bezvýznamná figurka co jmenuje profesory, generály a přijímá delegace, podepisuje zákony. A když bude v úřadu chrápat naseká méně škody.

dudu

Tento pán je pro mne osobnost s vlastnostmi, které jsou mně velmi sympatické, má charisma a všechny další předpoklady k tomu, abych celou svoji vahou „přescenta“ konstatoval: vážený barbakane, jděte se svým názorem do háje, již nyní má Kníže můj hlas a plnou podporu!

jendahun

Podporuji barbakana.Nějaký senilní užvatlaný uslintaný věčně spící a špatně česky mluvící Rakušan mi neimponuje.I když má lesnické vzdělání.Ten bude už za chvilku potřebovat inkontinenční vložky a aby za ním jezdila zdravotní sestra se stojánkem na kapačky.Druhá věc je,že není z čeho vybírat.Kadáfiho nám odpravili…že by mi to místo nabídli?