Avatar uživatele
anonym

To už je apríla,když jsem četl,že Schlafenberg (čti Schwarzenberg) chce kandidovat na prezidenta?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, dudu, Alesh, Deli před 4562 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Náhodou, Karel je borec! 🙂 A že si občas mufne, to mi žíly netrhá! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jikra

Protože kníže je alespoň formát.
Na rozdíl od Pružinkýho nemá zapotřebí krást pera a min.v Evropě má lepší reputaci než současný hradní „centrální mozek lidstva“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Myslím, že by to zvládal ,občas by zaspal co by nechtěl řešit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Prezident je bezvýznamná figurka co jmenuje profesory, generály a přijímá delegace, podepisuje zákony. A když bude v úřadu chrápat naseká méně škody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Tento pán je pro mne osobnost s vlastnostmi, které jsou mně velmi sympatické, má charisma a všechny další předpoklady k tomu, abych celou svoji vahou „přescenta“ konstatoval: vážený barbakane, jděte se svým názorem do háje, již nyní má Kníže můj hlas a plnou podporu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Podporuji barbakana.Nějaký senilní užvatlaný uslintaný věčně spící a špatně česky mluvící Rakušan mi neimponuje.I když má lesnické vzdělání.Ten bude už za chvilku potřebovat inkontinenční vložky a aby za ním jezdila zdravotní sestra se stojánkem na kapačky.Druhá věc je,že není z čeho vybírat.Kadáfiho nám odpravili…že by mi to místo nabídli?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek