quentos

To snad už bonton přehání…?!

„Kapesník se u mužů nachází v pravé kapse kalhot“. Všiml jsem si, že leckteré obleky do společnosti možná právě z tohoto důvodu levou kapsu zcela postrádají. Jenže jak k tomu přijdeme my leváci? Abychom si ruku ukroutili, než se do pravé kapsy ke kapesníku dostanem… nemáte občas pocit, že bonton kecá i do toho, do čeho nemá? Za chvíli snad vleze i do té intimní ložnice.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Mě je to úplně jasné, s etiketou nepřišel Špaček, ale nějaký sobecký pravák 🙂
Některé „povinné“ nutnosti jsou opravdu přehnané.

Další odpovědi
Fallen Angel

Tak si nech ušít oblek na míru, když se ti to nelíbí. Věřím však, že se dá sehnat i oblek s kapsou, kde vy leváci můžete mít kapesník. Mmj. jsem pravák a s používáním levé ruky problém nemám. Jestli vy máte problém se svojí pravačkou, možná byste měl více trénovat. 😁