SengSS

To si TV mohou natočit koho a co chtějí ???

Někomu ve zprávách rozmazají obličej i hlas a někdy tam pustí všechno , třeba způsobí nehodu a prostě za ním dolejzají a furt otravují a dají do zpráv někdy i jméno a i rodinu atd… , ale někdy nedají nic … , to snad nemůžou bez souhlasu ne ? , jelikož když natočim někoho já a dám třeba na internet tak na to nemám právo tak jak to je ?????
To mi neříkejte že všichni ti vrazi a zloději a ostatní ( svědci atd… ) jim dávají a podepisují písemný souhlas , a co ti kteří nadávají a odstrkují kameru mi neříkejte že to je třeba hraný nebo zaplacený a přitom tam jsou celí vidět ..

Nejlepší odpověď
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/to-si-tv-mohou-natocit-koho-a-co-chteji