Michal Kole

To se různé stylistky, vizážistky, masérky, pedikérky neštítí celebrit když na ně musí sahat, když příjdou zpocené ?

Nejlepší odpověď
dudu

Zde přece dvojnásob platí známé rčení, že peníze nesmrdí. A je určitě snažší dostat je třeba za pudrování cizího nosánku, než kopat krumpáčem nebo celý den sedět za pokladnou v nějakému supermarketu.

Další odpovědi
anonym

Michale, divím se, že sem dáváš tak nesmyslné otázky.Proč by se měl někdo štítit špinavé práce?Podle Tvé otázky, zpocených celebrit.Každý si tu práci vybral DOBROVOLNĚ a pak nad ní nesmí ohrnovat nos.
Za chvíli sem dáš otázku, jestli se neštítí doktoři na pitevně pitvat mrtvé lidi, či jestli se neštítí lidi co připravují mrtvé do rakve.Lidi, kteří udělají zraněnému první pomoc (dýchají z úst do úst, vytahují zapadlý jazyk či jinak se dotýkají zraněného, zpoceného, zakrváceného nebo i podělaného pacienta) se také neštítí, protože kdyby se štítili, tak ten člověk může hned zemřít.

Efchen

Pokud pracují pro celebrity,tak je to jejich určitě slušně placená práce.
To je stejné jako: Neštítí se doktor,když přiveze sanitka smradlavého bezdomovce?
A je spoustu jiných příkladů…
Navíc myslím,že celebrity většinou upocené nechodí..

led

Je to práca. Buď ju robíte aj so všetkými kladmi a zápormi, alebo nerobíte.

V tabuľke najhorších a najšpinavších prác na 1.mieste stojí čistič stoky v Bombaji (discovery – špinavé práce)

anonym

Už ses umyl?

anonym

Za ty peníze bych si dal i spocenou Špinarku nebo Trošku. :)

terry

Jen doplním výše uvedené odp.
Je také možnost, že zpocení být nemusí, někde se mohou osprchovat, před masáží je to časté, zpocená pleť se nelíčí, nejdříve se omyje a zpocená chodidla jsem také ještě neviděla.