andy6450

To samé s tím badoo.. proč mi ho zrušili a musela jsem si založit jiné? Ztratila jsem spoustu kontaktů

pořád tam něco předělávají,ale ani člověka neuvědomí dopředu-to není fér jednání-platím si net a chci ho užívat a né neustále se pořizovat,když jsem slušná…co to je toto?to mi nikdo neřekne..bohužel

Nejlepší odpověď
iceT

jestli prave Badoo nesouvisi s tim Vasim problemem ohledne Vodafone a e-mailu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/socialni-sit-badoo-com

Další odpovědi
blesk26

Odpověď iceT má něco do sebe. Badoo je velmi pochybná sociální síť od které dát radši ruce pryč! Jen z lidí tahají osobní data.