To opravdu mají ženy lepší čich než pes?

Šel jsem do kotelny, soused od vedle mi nabídl slivovičku, neodmítl jsem, zavdal si přímo z gwintu cca 0,04– 0,05 litru a přitom mám hubu na 3–4 stakany a po příchodu domů se mě manželka zeptala, co jsem zase chlastal a to jsem jen kolem ni přešel beze slov! A co vy, poživatelé alkoholu v malé míře?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

a nejen čich,voni vidí za roh a i do budoucnosti…

Další odpovědi
gecco

A lepší zrak, než ostříž – cizí dlouhý VLS na manželově košili vida i na 100 metrů za dvěma rohy…
😉

briketka10

Ten chlast samozřejmě taky, jak vrávoráš
páchneš od kouře : dnes už nekouříš..pak
ty cízí vlasy, ale i různý voňavky, který ona
nepoužívá 😁
Někdy najdou i rtěnku žejo?

Klaproth

Je to tak, že jsem chlastal, pozná ta moje i po telefonu.

anonym

a neviděla Tě se sousedem a jelikož si dáte vždy, tak to prostě odhadla. takhle mě odhadovala ex. jak viděla u popelnice opřený popelník od kotle, tak to bylo jasný 😁

marci1

Buď si to jen tipla, nebo u slivovice je bohužel ta „nevýhoda“, že silně „voní“. Psi (šelmy) mají velmi vyvinutý sluch. Primáti (tím pádem i ženy) velmi slabý. Prošlo by Ti to jen u velryby, té čichový orgán chybí. 🙂

lexx

nejsem ženská a chlast (obzvláště slivku) vycejtím na 2m ba i víc