tommicecek

♥ to neni mozny ja ji mam rad ona jineho ja nechci jinou ja chci ji

Nejlepší odpověď
ten který je

Tak hele,vyčůrat a spát!

Další odpovědi
Damiana

Tak ještě jednou…

Ale vůbec nemusíš hledat jinou. Jen musíš být lepší, než tvůj sok. Je toho plná literatura, historie, žádná filmová zápletka by nebyla dokonalá, kdyby chybělo něco ve stylu nenaplněné lásky a touhy po ní. Musíš se snažit dokázat tvé vyvolené, o co přichází, když nemá takového přítele jako jsi ty. Blbé ovšem je, když není moc co předvést – a čím rivala trumfnout. Je to jen na tobě, protože, když ji miluješ…
http://www.you­tube.com

Doplňuji:

http://www.you­tube.com/watch?v=O­wELxvG5c-E&feature=you­tube_gdata_pla­yer

hanulka11

nech toho- tady nejsme v trucovně

anonym

Chlapče, takhle to v životě nefunguje. „Já chci..“ není důvod, proč by sis měl vytrucovat holku, která má ráda jiného. Můžeš zkusit okouzlit ji, ale snaž se podívat na celou věc zvenčí. Pokud má Tvá slečna ráda jiného, tak jsou Tvoje šance nejspíš nulové. Kdyby ne, byla by s Tebou. Za co stojí asi holka, která jednoho kluka opustí kvůli druhému? Takovou bys nejspíš taky nechtěl. Najdi si tu, která je volná a nebuď tak paličatý.

venkovan

Tak to máš problém. Protože vztah je o tom, že ti dva o své dobrovolné vůli se navzájem chtějí.
„Chci“ prostě v dobrém vztahu bez druhého chtění neexistuje.
Nicméně neboj – celý život tě bude pronásledovat ten fakt, že tě ta určitá dívka, žena nebude chtít, přestože ty bys chtěl.
Ale nechá se s tím žít – naopak, je to zajímavé kolikrát v životě dostaneme kopačky od druhého pohlaví.

manon

Začínám chápat, proč Tě nechce…

marijakes

Vyčůrat a spát,
nech si o ní zdát.