HonzikPernik

To najely tanky ve válce třeba jen 50km? Na tomto webu, mají najeto všechny jen desítky kilometrů. Jak to je?

http://www.ar­mytechnika.cz/na­bidka/pasova-technika/tanky

Nejlepší odpověď
setapouch

Spousta techniky jsou uloženky. Provoz není zrovna levný a často bylo víc techniky než vojáků, takže ne vše se jezdilo neustále.

Další odpovědi
ratava

No- já tedy tankům až tolik nerozumím, ale nejsou to najeté km až po té generální opravě, kterou prošly…?

… nebo tak nějak to chápu z toho:„Tank je po GO – najeto 70 km …“

lexx

tankový útok na nepřátelské pozice trvá 10–20 min. a potom je čas na opravy a údržbu tedy mašiny stojí, přepravují se na místo nasazení i po železnici třeba, provoz je velice nákladný

Emefej

Jsou to uloženky.

honza19hk

záleží jak hodně se s ním jezdilo.Klidně bych tomu i věřil protože tu VT34 co mám já když jsem ji kupoval měla najeto cca 30km.byl v podstatě nepoužitej, kdo to zná zjistí snadno kolik to má najeto.

anonym

Některé tanky Panzerkampfwagen z druhé světovè nemají najeto ani Km :)