Beer4Real

To musím celý film z formátu avi převést na wmv aby to frčelo v Live Movie Makeru?

nespraví to nějaký plugin?
mě přejde chuť něco upravovat než převedu ty všechny potřebné filmy do wmv
Doplňuji:
mám v pc i standartní MM ale chtěl sem zkusit i Live MM co umí
tak už sem dozkoušel :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Pájo, jste trochu mimo mísu – Windows (Live) Movie Maker je program na úpravu videa, VLC Media Player je pouze přehrávač.

Co se týká Windows Live Movie Makeru, tak pokud máte nejnovější verzi, tak by neměl být problém s většinou formátů – ale pozor! AVI není formát, AVI je kontejner. jedno AVI může mít video ve formátu DivX a druhé třeba v MPEG-4.

Jinak na konverzi doporučím Format Factory, je zdarma a umí konvertovat i obrázky a zvukové soubory. do všelijakých formátů.
Při instalaci odmítněte instalaci toolbarů a změnu domovské stránky/výchozího vyhledávače.

Další odpovědi
Michal Kole

Myslím že ne.

Microsoft podporuje pouze svůj formát wmv.

mosoj

Máš opravdu Live Movie Maker ?
Já vložím jakékoliv video. Když si program otevřu a dám přidat videa a fotografie , dole na kartě se ukazuje „videa a foto“ a když na to najedu kurzorem tak se ukáží dvě dlouhé řádky všch možných i nemožných formátů které to bere.
Nyní jsem dokonce zjistil že to i optimalizuje vložené video pro práci ve WMM.
Doplňuji:
Tohle všechno to bere !!!!

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/564477/Vys­trizek.JPG

Tw!st

tak to nevím ale dobrý program který je zadarmo na konverzi formátů je Freemake video converter můžu ho doporučit