To modelky nezábly nohy když byly bosé? Nemohly chytnou nějakou plíseň, když chodily na boso?

http://www.ty­den.cz/rubriky/li­de/ceske-celebrity/obrazem-missky-v-retro-spodarech-zahajily-vystavu_218741.html

Nejlepší odpověď
hanulka11

každé povolání má svá rizika

Další odpovědi
Drap

Mohly, ale to je riziko podnikání

barnajka

Já doma taky chodím naboso, ne všude máme koberce – a nijak zvlášť netrpím ani na nachlazení, ani na plísně. Nevím teda , proč je ti těch modelek tak moc líto – mě bys nepolitoval, co? ;)
Ale i kdyby tenhle kšeft slečny opravdu odnesly nějakým tím nepřijemným onemocněním, tak co – to je zkrátka riziko povolání. Můj taťka byl zedník – na stavbě musel makat v 20 stupňových mrazech i 40 stupňové sluneční výhni. V zimě si chlapi maximálně mohli bokem na staveništi zapálit vatru a chodit si k ní ohřívat promrzlý oudy – jinak se jich nikdo na nic neptal, nikdo je nepolitoval. Tomuhle povolání se věnovali buď proto, že neměli na výběr, a nebo proto, že je zedničina i přes všechna ta svá negativa bavila.
Modelky mají aspoň tu výhodu, že svůj job dělají prakticky výhradně dobrovolně. A ještě si tím kolikrát plní svůj velký životní sen…
Fakticky máš pocit, že bychom je měli litovat?
Ale jdi ty… ;)

terry

Za tu chvíli, co se po podiu projdou, nezmrznou.
A plíseň??? To jako, že je te podiový koberec nějakej fujtajblovej???