Avatar uživatele
aramah

To mi hlava nebere, a vám?

Žena spouštěla z balkónu po šňůře malé dítě pro spadlé oblečení

Při věšení prádla se občas stává, že nějaký kousek oděvu spadne z balkónu dolů na zem. Pravděpodobně to se také stalo ženě v tureckém Yozgatu. Místo toho, aby si pro spadlé prádlo došla, přivázala ke šňůře malé děvče a spustila ho z balkónu dolů. Poté, co dítě oblečení zvedlo, žena zase dítě na šňůře vytáhla zpátky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, skorcovaz, anonym, BIGFOOT, Monny před 4917 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
skorcovaz

To je ale dilina! Takové individuá by ani neměli mít děti, když si je neumí vážit!!! Doufám, že ji ho veme sociálka..! To bych neudělala ani zvířeti, ne ještě vlastnímu děcku.. Ta nemůže být normální.. Ani mne to hlava neber.. Asi nikomu normálnímu to hlava nebere..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Hustý

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Monny

To je hrozný,co si o takové ženské myslet?Jen to nejhorší,dítě bych jí okamžitě vzala,příště by mohlo být hůř.Já bych jí to udělala to samé ale ne z balkonu ale z mrakodrapu,aby to zkusila na vlastní kůži.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

DĚVČATA,CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD TURKŮ? JSOU TO PŘECE JAK ŘÍKÁ ZUZKA:DILINY A JÁ S NÍ SOUHLASÍM.BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to článek na Novinkách na seznam.cz. Abyste byli v obraze a mohli posuzovat, měli byste si ho nejdřív přečíst a zhlédnout video.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
skorcovaz

Emilie: Článek jsem celý přečetla a názor na tu „matku“ jsem určitě nezměnila, možná se mi ještě více zhnusila.. A když nemůžu vyjít ven z baráku, kvůli nějakýmu náboženství, tak se na to prádlo vykašlu, ale nebudu tam zpouštět malou holčičku a ještě že jí to triko nesklouzlo, měla na mále…!

před 4917 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vlastina

Je ujetá-http://tn.nova­.cz/zpravy/zah­ranici/video-krkavci-matka-spustila-dite-na-pradelni-snure.html

před 4917 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek