lota

To letos přišel apríl o den dřív?

Když se podívám z okna nebo tu: http://pocasi­.centrum.cz/. Jak to vidíte (z okna) vy? Co váš apríl?

Nejlepší odpověď
quentos

Asi ano, tady (Trutnov) taky náhle hustě sněží, do toho trocha deště… nezapomínejme, že kalendář je v podstatě lidský výmysl, příroda se podle něj neřídí ;{)>

Další odpovědi
VeRe1983

Výška/ Tlak/ Teplota/ Rosný bod: 490/1001/ 9/ 7. Lepší počasí jsme si nemohli přát.

Emefej

U nás je 11 cm mokrého sněhu a teď do toho začalo pršet.

redy

No sněhu víc než v zimně.Sem docela …ná. Ale koho to zajímá žejo ☹
Ale už prší tak to sleze – snad. 🙂

zzzlatokopka

U nás byl apríl včera, chvíli svítilo, pak kroupy, svítilo, déšť a ke všemu hrozný vítr:-(

Dnes jen prší, sněží a je obrovský vítr, asi se nám vrací zima:-(((

led

Babka Zima sa ešte urputne bráni z posledných síl. Nechce sa jej odísť, ale kolobeh Života nemôže zastaviť
Teta Jar ale už začína rozsievať prvé kvietky do uzimenej krajiny.
Ako dobrá gazdina najprv poupratuje a všetko vyumýva a až potom kladie zelený koberec.
Kto sa riadi len podľa kalendára? Veď ten robili ľudia a človek je tvor omylný. Zabudol, že nielen živé sa vyvíja a prispôsobuje dobe, ale aj pani Príroda reaguje na vonkajšie vnemy, zapríčinené človekom.

gecco

Z mého pohledu – krásné počasí…
😉
Jen škoda, že ten ranní sníh už déšť spláchnul…

marci1

Pranostika na dnešní den : „O svaté Balbíně je už u nás po zimě.“ Ha,ha. 🙂

Monika01

U nás dopoledne sněžilo,a teď svití slunce,ale vypadá to,že se zase něco žene :)