Alesh

To je vtip v tím tričkem za 5000 bodů?

Já nic nedostal, resp. žádnou takovou informaci jsem nikde oficiálně neviděl. Já ho chci! … Aby mě -iv- poznala až v něm půjdu po ulici. 🙂
Doplňuji:
No a je to někde oficiálně? Nebo jim mám říct, že to říkal Dr. Axl. 😉

Nejlepší odpověď
anonym

Už tu bylo párkrát řečeno, že stačí napsat admini a uvést svou adresu a požadovanou velikost.
Doplňuji:
Nemusíš se na nikoho odvolávat, sami admini to oficiálně uvedli na odkazu níže:
http://www.od­povedi.cz/tipy/tric­ka

Další odpovědi
anonym

🙂 Alesh , me poslali tricka 3 !! Museli je sesit , abych se do nich vesla a … stejne nevesla ! ☹
Az se ale budeme mit sejit , tak vy pujdete s trickem a ja bez tricka.
Vlasne : Ja muzu jit uplne bez. A poznavaci znameni bude : Prsa na pupiku.!
A pak ze se nevdam. ! :-p -iv-
Doplňuji:
Radsi nerikejte kdo vam to poradil . Poslali by vam s dirou. ! 🙂

hanulka11

jsem ti to opsala z odpovědi dědypetra

dědapetr//www­.odpovedi.cz…
Odměna pro zlaté a stříbrné uživatele
Každý uživatel serveru Odpovědi.cz, který dosáhne úrovně stříbrný od nás obdrží jako odměnu za aktivní působení na serveru tričko s logem Odpovědi.cz
Trička jsou ve velikostech M, L, XL a XXL. Pokud jste dosáhli úrovně stříbrný a máte zájem o tričko, napište nám na e-mailovou adresu info@odpovedi.cz o jakou velikost máte zájem a adresu na kterou máme tričko zaslat.

Drap

Určitě si ho pořiď, je slušivé

Deli

Taky ho už mám 🙂

anonym

ad iv, tos mi neměla dělat, napřed mi zlomit srdce, spopmou se zasnoubit a pak trapné partnerské trucy – tichá domácnost (to je někdy dokonce výhoda), pak vykání, to všechno bych ještě přežil, ale veřejná nevěra s mlaďochem, teprve stříbrným a notabene průhledně tričkochtivým (a tedy zištným), to už je moc, tvá slova o laskavosti nemohou platit, když mé srdce krvácí.
Navíc tě už znám i bez trička a přesto tě miluji, to je snad málo? Kdo jiný by podstoupil všechny ty řehole a zůstal ti přesto oddán?

anonym

Ne ne ne ! Dupy dupy. !
Muj manzel musi byt hodny na moji nejlepsi kamaradku tady !! Az bude hodny na kamaradku , pak budu hodna i ja na nej ! :-p

  • iv-

anonym

Ale vždyť jsem hodný, vysvětlení máš v diskuzi o tvých celebritních snech, asi jsi to dosud nečetla.

Alesh

Důchodče v tričku …klídek! 🙂

anonym

Já jsem v klidu, už mne život v lecčems obrnil, jen mám obavy o svou iv, aby ji zase nepostihlo bolestné zklamání, mám o ni obavy, je tak křehká, i když navenek křičí bu, bu, bu!
A' propos, mám tričko M (pro štíhlé sportovce), mohu zasla foto. Kdežto iv má 16× XL.:-)

Alesh

No, nejsem si teda úplně jist, my, co umíme číst mezi řádky, vyčteme ledacos. 😉
Dyť ses na ní vyprdnul, tak co řešíš? Poslala ti foto a je konec … njn, život je někdy krutý! 🙂

anonym

Presne tak Alesh , vyprdnul se na me. ! Zkousel to urcite vsude mozne a zjistil , ze ja jsem stejne nejlepsi , tak dolejza. 🙂
A vy jste na tom s tou prdeli ted jak ? Abych vedela … uz si siju saty. Svatebni , samozrejme.
No, a v den svatebni se rozhodnu , koho si to vlastne vezmu.
Pripadne vy se neleknete , ze vyzenene syny ( moje ) budete mit pravdepodobne starsi, nez jste vy sam. ! 🙂 -iv-

Alesh

jj, je mi to jasný. To víš nejsem za zelena utrženej, jak si někteří zde myslí. 🙂
Neboj, ještě jednou bude klečet s pugétem na zápraží! 🙂
Se mnou to asi neklapne, moje city jsou čistě virtuální od první chvíle a to jsem ani neviděl foto. Možná, že bych ale potom změnil názor. 🙂

anonym

Zmenil !! 🙂 -iv-

anonym

Ty taky věříš každé recesi? Realita je jiná, chodím do práce, takže už nemám čas jí psát denně milostné maily. A kromě toho iv si takhle líčí sítě na další ženichy. My, co ji už známe, víme, že je to jen taková nevinná slabůstka, která má na reálný život pouze ten dopad, že má o čem vyprávět a vzbuzovat smích. Zdá se, že to dělá šikovně, když jsi jí i ty naletěl.

anonym

Vidím, že tě už dokázala naočkovat sugestivně i žárlivostí, jak jinak si vysvětlit, žes mi jako jediný nedal palec za originál odkaz i s obrázkem trička?

Alesh

Palce dávám recipročně, stejně jako -iv-. 😉
… a u některých osob velmi úzkostlivě! Můžeš hádat, jestli mezi ně patříš. 🙂

anonym

Mně nešlo ani tak o bod, těch mám dost a vyšší meta tady stejně není, jen mi šlo o správnost odpovědi, kromě toho já tě boduji stejně jako ostatní, tj. podle úrovně ať už otázky nebo odpovědí, já lidi nesortuji, na to stačí iv, která je v tom expertka, takže jí stejně nemůže nikdo konkurovat.
A hvězdičku jsem ti dal přesto, že jsem váhal, zda má smysl malé upozornění na chybnou předložku v tučném titulku, která ale mění smysl textu.

anonym

Ja take neumim pravopis. Ale Alesh ho umi. ! Jen se nekdy splete. To ja … kdyz se spletu , tak pak je to spravne !! 🙂
Spravne si jen ze skoly pamatuji :
hi chi ki ri
dy ty ny
🙂 -iv-