Avatar uživatele
Alesh

To je vtip?

Průšvih se solární energií bude stát kolem biliónu, přiznal ministr Chalupa

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/292805-prusvih-se-solarni-energii-bude-stat-kolem-bilionu-priznal-ministr-chalupa.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, anonym, anonym před 4083 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Proč vtip, copak tu žiješ teprve týden?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vtip to není.Copak jsi ještě nepochopil, že v této republice se NIKDY mít lépe nebudeme, protože tady nebyla vybudovaná demokracie od začátku (a zrovna tak podnikatelské prostředí).V řád­ných demokraciích měl děda dílnu, syn ji zdokonalil a vnuk je teprve milionář.U nás chtějí být lidi milionáři HNED a proto to tady tak vypadá.
A nepochopil jsi ještě ten princip, KDO MÁ HODNĚ, CHCE MÍT JEŠTĚ VÍC.

A pak nám budou říkat, že komunisti byli špatní hospodáři.Kdo tenkrát chtěl něco postavit na zelené louce či orné půdě, tak tolik kolik hetarů zabral, tolik hektarů musel zrekultivovat a tu ornici či hlínu z té louky navézt na rekultivovanou půdu.Kolikpak hektarů zrekultivovali tihle výrobci elektřiny?Ti, kdo dneska vydělávají na elektrice, by pak zase měli zaplatit za zlikvidování těchto panelů.Což se asi nestane a zase to zaplatíme my, ze svých daní.Čili ani po skončení životnosti těchto elektráren, se JEŠTĚ MÍT DOBŘE NEBUDEME.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

No, pokud by autor tohoto „vtipu“ hrál v soutěži „o zlatou mříž“ a dostal za to odpovídající ocenění, bylo by to v pořádku.
Jenže co je u nás v pořádku? A pokud se už nějaké kauzy s mnohamilionovými podvody dostanou před soud, tak je opět „vyřeší“ nějaká skvělá amnestie. Hrajeme si na právní stát, ale vymožitelnost práva je tu téměř nulová.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já si myslím že kdyby to byl vtip tak bych se smál, ale když jsem si to 3× přečetl tak jsem se nesmál… Tak nevím… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
♥♥♥

Jako vtip to určitě nevypadá!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Proč vtip? Vždyď už bylo rozhodnuto. Zaplatíme to postupně my spotřebitelé. Na každou rodinu platí, každá rodina cca 500 měsíčně na tento vládní podvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Tak už zas mám zkaženou neděli:( A zase si to my obyčejní lidé necháme líbit, budeme platit jak mourovatí, tak jestli já dám 500 Kč, pak ať vládní úředníci a nicnedělající a hloupí spící poslanci ze svých nehorázných platů dají 500.000 Kč!? Jdu to rozchodit.....:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

mně jako vtip přijde tahle věta : že průšvih se solární energií stál možná až bilión korun a → může vést k trestnímu stíhání některých státních úředníků." Může :D:D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek