To je vážně normální, že si kočka hraje se svými i psími výkaly?

Doplňuji:
Má plnou krabici hraček – v té se hrabe zásadně, když má již jít spát… Koupené hračky jsou vcelku nevyužité – spíše si hraje s kdejakými čudlíky, řetízky,… Jenže když po ní člověk uklidí záchod, tak zkrátka nesmí nechat pytlík na dosah a také nesmí nechat výkaly dlouho ležet v písku – jinak si jde hrát… (Nejprve je vypichuje ven a pak s nimi lítá po bytě jako s kdejakou jinou kulatou hračkou.)

Odpovědi
anonym

:DD I kočky mohou být divní, stejně tak jako někteří lidé.....

anonym

Tak jí zkus dát hračku, stačí jí málo, papírek na provázku, kulička, bambude ze starýho kulicha atp. Jinak nevím, co jí na tom tak fascinuje 🙂