ahojky15

To je v pořádku – anglicky

Byla to odpověď na děkuju. Znělo to nějak jako [no later]. Mám to z jednoho seriálu. Kdyby to pomohlo, můžu přidat odkaz. Moc děkuji za odpovědi
Doplňuji:
Tak tady je odkaz: http://www.you­tube.com/watch?v=BqvmYd­pG-U4
říká to někdy v 1:12

Nejlepší odpověď
quentos

That's all right je odpověď na děkuju jen v GB.
Pak se můžetže setkat ještě s odpověďmi „no problem“ nebo „you're welcome“, ta posledně zmíněná je možná tou, kterou hledáte, i když to, co uvádíte, připomíná jen velmi nepatrně.

Další odpovědi
Quimby

Přidej odkaz
Doplňuji:
Já tam slyšim No matter

ANIEjustANIE

Říkal tam NO MATTER což je v doslovném překladu něco jako to nevadí. Jinak dle mého je nejzdvořilejší fráze : That' all right, don't mention it. což je něco jako : To je v pořádku, nezmiňuj to.

Klára K.

Jediný co mě napadá je „It's all right“

ke4n

Říká tam „No matter“

ahojky15

Jo taky na to teď koukám, je to no matter. Jinak všem moc díky