To je tak , kdyz si nekdo hraje na mladici a lezl v tydnu po horach a pak ma horecku ve svalech. Co s tim ? ☹-iv-

Nejlepší odpověď
Drap

Nejsnadnější zřejmě je nenámáhat, relaxovat ,vyčkat.....další řešení by byly nějaké medikamenty na uvolnění, ale raději bych to řešil přirozenou cestou.Zkrátka už nic neni tak jak to bývalo.

Další odpovědi
tom004

Přežít.Ať to naše tělo taky ví,že nejsme žádný mejdlíčka.A tu „chvilkovou“ bolest,jemu na truc,zvládnem. 🙂

Jikra

Nic.Vzpoměň si na Pavku Korčagina a neklesej na mysli.

arygnoc

masáž, horká vana a čas – ta kombinace to vyléčí.

a hory, aspoň byly pěkný?

anonym

Arygnoc ahojte. 🙂 Oberstdorf .de Pekny , znam to tam dobre, ale priste uz jen lanovkou. 🙂 -iv-

arygnoc

;)

fcoop

P.Korčagin určitě nebyl zlej,ale Meresjev – to je Něco.
Jak se opera jmenovala – nevím -dejme tomu „Příběh opravdového člověka“ zpívala hl.figura:
„Ještě dneska dolezu
k támhle tomu pařezu“.

Našel na Netu:

Opera Meresjev

Veřte, nebo ne, v Brně byla provedena opera Meresjev.

Meresjev klečel, neb vleže se pěje zle a pěl: Jeeštěě dolezu, tam k toomu pařezu. Sbor fašistů odporoval: " Ne-do-le-ze, ne-do-le-ze !"

anonym

🙂 A ja ani dnes z postele ne-vy-le-zu , ne-vy-le-zu ! ☹ -iv-

hanulka11

ahoj -iv- vylezeš já ti věřím. Budeš ještě pár dní cítit ten"kopec" v celém těle, ale bude se to zlepšovat a ty musíš…ty to dokážeš, buď silná

anonym

Hanulko , silna jsem , to jo – ale jinak , nez myslis ty ! ☹ -iv-