To je nárkoza? a kdy ji podavají?

http://www.you­tube.com/watch?v=vyR2KNN­sxCc&list=RDWSUs0LhY­MaU
Právě se probudila asi z nárkozy :D
co ji se zubama udělali že potřebovala nárkozu? :D

Doplňuji:
IceT: omlouvám se špatně jsem se vyjadřil :D (nárkozu jsem sám párkrát zažil).. myslel jsem tím při jakém zákroku ji podávají? :D ne jestli před nebo po..:)

Nejlepší odpověď
iceT

Narkóza se běžně podává před zákrokem,už jsi někdy viděl,že by operatér dával narkózu po zákroku?To by byla celkem zbytečná.
Doplňuji:
reakce na vnitřní poštu:v tom případku už kompetentně otázku zodpověděla ocko.

Další odpovědi
anonym

Narkóza se pacientům poskytuje při větším chirurgickém zákroku, kdy již není vhodné lokální umrtvení a kdy to zdravotní stav pacienta dovoluje.
Musím uznat, že natočit takové video považuji za dost hnusný hyenismus.