zjentek

To je ale štramák – ten Babiš…co?

Nejlepší odpověď
BANAN93

neznám ho osobně, ale na naší politické scéně se mi jeví jako nejlepší – já na jeho místě bych se na politiku vys… a do smrti se válel u moře ve svém paláci a na své jachtě

Další odpovědi
anonym

Je to hnusák co se válí v prachách a krásy taky moc nepobral.

anonym

Neříkám, že je štramák, ale ministerstvo řídí jako firmu, ale to debilové nikdy nepochopí.Prachy mu závidí kdejaký obejda, který vypadá jako debil s pochcanými vlasy a pro republiku nic kloudného neudělal. Jen čerpá minimální mzdu, protože na víc nemá, protože je blbý jako tágo, se kterým měl původně hrát Českou ligu. Kecal!

GM

Bůh nadělil každému podle svého uvážení, Jugare.

lota

Jasně, je to štramák. Nevím o nikom, kdo by měl tu odvahu/drzost tak okatě skrze politiku a média prosazovat své vlastní zájmy. A jak se snaží být „lidový“: http://magazin­.aktualne.cz/gra­fika-babis-je-vycuranej-a-dalsi-vtipy-na-sefa-financi/r~b1e799f­2135d11e59db2002590604f2­e/

Agneta

Jugar >>> krásy fakt moc nepobral (východňár), ale že by byl hnusák, to zase né:D

anonym

Ti Plzeňáci nic moc.