Ganymede

To Islamisté nemají srdce??

Obrazně řečeno, to jim někdo vyříznul z hlavy emoce?? Nemají city?? Že zabíjí i děti.. Nerozumím tomu..

MokryGorky, tak jakym pravem zabiji svuj vlastni druh?? Pravem Boha?? Ktery Buh chce tohle????

Nejlepší odpověď
anonym

Srdce mají,ale následujou jen svýho proroka.
Každá víra má své oběti a jim je jedno co dělají,nemá pro ně život člověka žádný smysl.Věří v ten posmrtný.
Pro
Lahnyho,hlavně že komančové srdce měli.

Další odpovědi
anonym

Srdce neměli i nacisti.Ty jsi neslyšel, jaká zvěrstva páchali na dětech?
Zde.http://tn­.nova.cz/clanek/zpra­vy/zajimavosti/na­cisticke-sadisticke-bestie-pervezni-holky-od-ss-na-vezne-poustely-nejen-psy.html
A další odkazy na týrání dětí nejen islamisty. http://www.ex­trastory.cz/no­rove-maji-maslo-na-hlave-tyrali-mucili-a-znasilnovali-valecne-deti.html

mokrygorky

Jugárek zase mele svoje..
Za 1. Nevěř médiím ;)
Za 2. To, co ISIS dělá, nemá s vírou nic společného. Je to jen taková záminka.

led

Majú aj srdce, aj city,aj emócie, ale majú aj svoju vieru a svoje presvedčenie, Podľa tohto presvedčenia tieto deti sú budúci nepriatelia ich viery, ich spoločnosti. Teraz sú to Islámisti, ešte nedávno boli neprijateľnými atentátnikmi Palestínci. V bojoch o Palestínu zverstvá konali nielen Palestínci, ale obidve bojujúce strany. Ano, z dnešného pohľadu európskej a americkej civilizácie je to nevídané barbarstvo. Ale treba sa aj opýtať, ako to že, napriek svetovej nepriazni sa tieto „necivilizované“ hnutia držia pri živote. Veď samé nemajú šancu na prežitie. Kto ich tajne podporuje a udržuje? Je to len sprostý boj o moc a nadvládu, bez ohľadu na životy ľudí.
Za všetkým hľadaj túžbu po moci a bohatstve.

arygnoc

boli križiaci kresťania? boli, a tiež páchali zverstvá.
súčasní vojaci isis sú žoldniermi vykladačov viery – cirkvi, tak isto, ako boli kresťanská križiaci.

nie viera je na vine, ale jej vykladači – cirkev.

takže – áno, cirkev im vyrezala z hlavy emócie.

😉

poznámka:
islam má inú štruktúru ako kresťanské cirkvi (včítane protestantských a iných odnoží, judaizmu, …), cirkevná hierarchia je nahradená tzv. náboženskými vodcami – zvyčajne regionálnymi a s rôznymi titulmi.
význam >cirkev< som použil v spojení s islamom ako skratku pre týchto cirkevných (rozumej náboženských) hodnostárov islamu.

😉

Luxx

nemají svědomí

anonym

Mokrygorky je občas mimo,to toleruj.