Miroslavst

To by mě zajímalo, kdo k nám domů chodí místo mě?

http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/213288-cesi-se-venuji-sexu-hodinu-tydne.html
Tak třeba minulý týden nebylo nic, tak kdo teda?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tedy to jsou starosti..........

Další odpovědi
vlastina

Čím méně toho člověk ví,tím lépe se mu žije.

anonym

no ještě si ztěžuj bud rád že aspon jednou za měsíc:D

ten který je

Nemá cenu se nyní nad tím zamýšlet.Já osobně bych vše vyřešil až ve středu 27.10.

elektrikář

Pracoval jsem na montážích a když jsme přijížděli k domu mého kolegy volal ze žertu domů manželce. Ženo vyžeň milence. V tom vyběhnul z domu chlap a mazal fofrem pryč. Dodnes mu to vrtá v hlavě.