ReHu

To by mě zajímalo, k čemu takovou jámu kopal. Co myslíte vy?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/212191-nemecky-turista-uvizl-na-plazi-v-dire-kterou-sam-vykopal.html
Doplňuji:
Souhlasím s quentosem – asi ten zatoulaný slon. Po pláži se oni rádi procházejí.

Nejlepší odpověď
panenka

Třeba jí kopál jen tak já když jsem byla s rodiči u moře ,tak jsem si na pláži taky vykopala díru a pak jsem se tim píském plážovým zahrabala.Já znám pořekadlo kdo jinému jámu kopá sám do ní padá on měl tu smůlu že si jí vykopál a dokonce v ní i uvízl .:-)

Další odpovědi
nabubindes

to poznám to je past na mamuty. určitě

quentos

asi past na případnýho zatoulanýho slona ;{)>

elektrikář

Musel na té pláži mít hodně ošklivou společnici, že si našel takovouhle zábavu.