Lindra

Tmavé vlasy obrarvené zesvětlovačem

Ahojky obarvyla jsem si tmavé vlasy na blond se zesvětlovače.Teď mi barva myzí a místo původní barvy hnědý ,mám teď šedé skoro až černé vlasy.Co s tím mám dělat ??Jde to napravit ??Zůstanou, už mi takové na celý život ??Moje teta říká ,že už to napravit nejde a už je budu mít pořát .Je to pravda ???
Doplňuji:
A jseš si jistá ?
Tak to mi spadl kámen ze srdce a vlasy už si nikdy vživotě neobarvím !!!!

Nejlepší odpověď
hanulka11

není to pravda …vlasy to odrostou a budeš mít svou původní barvu

Jsem si jistá na 200%- všimni si jak lidem ,kteří se barví jim odrůstají vlasy.

Další odpovědi
baghira

Dělají si z tebe srandu. Vlasy samozřejmě odrostou.
Na celý život, to by sis musela nějak fatálně zničit kořínky, ale to určitě nehrozí.

aloevera5

Tohle se stalo mamce. Obarvila si je zpátky na svojí původní barvu a když vlasy odrůstaly, tak to nebylo vůbec vidět.

Dej si stejnej odstín. A neboj, teta nemá pravdu!!!

Mamka by si už taky nikdy vlasy neodbarvila. Byla to tenkrát zkušenost na celý život!!!

Lindra

Ta blond mi určitě odroste ,ale myslela jsem tu černou co se mi tam teď dělá ,ta potom zmizí taky ?