Tmavé pivo v Česku spíš pro ženy?

Nedávno mi řekl jeden pán, že v ČR tmavé pivo pijou většinou ženy.
Tak co, když si všimnete chlapa pijicíjo tmavé pravděpodobně vás napadne, že ten je infantilní nebo vůbec netradicní pivní orientace? :)
Je to pravda nebo nic takového neexistuje?
ps : Nejsem Čech

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ten rotdil může být zpúůsoben tím, že tmavé pivo je sladší (obsahuje více cukrů). Ženy obecně tíhnou k sladšímu alkoholu - sektům, šampaňskému, koňakům. Kdežto muži mají rádi jak je pivo hořké :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Hehe, ja sam pivo moc nepiju a kdyz, tak jedine anglicky Guiness, ktery je cerny - ten mi jako jedine pivo skutecne chutna. Ale v Cesku obecne se pije spis svetle pivo: nejen muzi, ale i zeny - kdyz uz piji pivo - ho piji spise. Ti, co maji radeji tmave jsou spise vyjimkou, ale v obou pohlavich.

Bronzový

sice se to říká, že tmavé pivo je pro ženy, ale mě osobně příliš nechutná - vždy dám přednost světlému :-)

Zlatý

Moc pivo nepiju,většinou jen v létě na žízeň nebo v restauraci po obědě nealkoholické,ale raději než světlé nebo tmavé si dám "řezáka" - to je půl na půl.

Pokročilý

Já jsem česká ženská a ten pocit, který máte Vy, mám také. Osobně dávám černému pivu přednost, více mi chutná. Ale ani jeden chlap v mém okolí by se ho nenapil - je na ně prý moc sladké! P.S. navíc, v Česku se vypráví, že černé pivo je na prsa (a pro kojící ženské prý na kvalitní mlíko....)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 842
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.