Killmen

Tmavá a průhledná tečka v oku na bělmu – jde nějak odstranit? A je to něco vážného?

asi před týdnem se mi kousek od panenky udělala na bělmu (vpravo nahoře, na pravém oku) tmavá tečka nebo skvrna. Udělala se mi po tom, co mě hodně bolely oči. Je asi 1–2 mm velká. Na první pohled je světle šedá. Vypadá trochu jako stín a těžko říct, jestli je průhledná, nebo je uvnitř oka. Jde to nějak odstranit? A je to něco vážného?

Odpovědi
Drap

Nikdo zde tio nedokáže poradit. Nezbývá než navštívit očaře!

arachis

Určitě rychle na oční.