Plyšák

Tloustne se po kávě ?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud není oslazená cukrem, tak ne.

Další odpovědi
horke-kakao

piju kafe každý den, netloustne se po něm určitě, ale ani nehubne. avšak když si dáš kávu, kofein vhodně připraví svaly na sport, jsi energičtější, a tak je dobrý si ho dát třeba hodinu před sportem. pak se ti bude lépe sportovat.osobně vypiju na každou i slabounkou kávu asi tak půl litru vody, tělo mě tak nutí. káva je samozřejmě močopudná, mně osobně dehydratuje hodně, ale asi záleží taky na tom, jak která káva. jinak kdysi dávno jsem si dělala také klystýr (čištění střev) z instantní kávy. i po něm byla obrovská dehydratace a bylo potřeba vypít alespon 1,5 litru vody poté, co se člověk vy… :) možná některým zde ta dehydratace ani nepřijde, protože pijí vodu nedostatečně i normálně. :)

arygnoc

leda by ste ju zalievali v cukorničke.

nescafe:

NESCAFE CLASSIC 279 kJ, 66 kcal/energia 0.2 g /tuky 7 g/bielkoviny 9 g/sacharidy (1 porcia)
Doplňuji:
knedlik123:

to už je dávno prekonaná povera.
tudíž je vaša informácia zavádzajúca.

4. Neodvodňuje.
Dlho sa predpokladalo, že káva pôsobí močopudne, a teda telo odvodňuje. Lawrence E.Armstrong, profesor a popredný expert z univerzity v Connecticute, toto tvrdenie spochybňuje. Skúmal, aký je rozdiel medzi účinkámi kávy a športu, pri ktorom sa človek spotí a zistil, že strata tekutín u kávičkárov je zanedbateľná. To však za predpokladu, že nevypijete viac ako 4 šálky/deň. Okrem toho odporúča vypiť ku každek kávičke aj pohár vody.

jeden z mnohých zdrojov:
http://mystery­.mentamedia.e­u/indexBB007.html

knedlik123

Spis hubne,je totiz mocopudna,takze je treba taky dostatecne pit neco jineho.

mosoj

Když k ní zbodneš půlku bábovky tak ano.

Jinak šálek kávy oslazený cukrem cca 75 kcal = 300 kJ
Doplňuji:
Dobrým vyčůráním ještě nikdo nezhubl.

knedlik123

Odpoved od horkekakao je velmi chvalyhodna a informativni, ale kofein je bohuzel jed, (me zase pomaha proti bolestem hlavy)

knedlik123

arygnoc
tak to bych si o vas nikdy nemyslel, ze naletite na lacinou propagandu. Copak nevite, kdo tu studii Lawrence Armstronga bajecne financoval ? Kouknete se na to prosim. A muzu vam odprisahnout, ze nedaji pokoj (Lobbysti kavoveho prumyslu). Uz jsem nekolikrat cetl, ze kava „obsahuje mnoho antioxydantu"a podobne nesmysly, a zanedlouho bylo sice jako obvykle dementovano, ale "malymi pismenky“.

arygnoc

nepoznám produkt, ktorý by nebol nejakým spôsob lobovaný/anti­lobovaný, hovoríme tomu reklama.

čo tak nejaký zdroj?
ja som ho uviedol.

;)

je iba voľbou toho ktorého človeka, ktorí informácie prijme a ktoré nie.

a je ťažké rozsúdiť, ktoré sú a ktoré nie sú pravdivé. skôr sa prikláňam k názoru „na každém šprochu pravdy trochu“.

arygnoc

a ešte dodám – žiadnu informáciu nemôžete prijímať nekriticky, absolútne.

podobne ako o obsahu železa v špenáty, o prieniku čiernej diery zemou, o konci sveta, …

knedlik123

ale jo, souhlasim, tady si rozumime, chtel jsem vas jen upozornit na „komercni strategie"zaci­najici uz jen umistovanim produktu v supermarketech(to nahore, to dole)a to jde dal pres vyvinuty a vypracovany kapitalismus s "vodotesnymi srategiemi“, na kterych pracuji cele „myslici fabriky“- to znate jiste z bankovnictvi a pojistoven, ale to je uz ve vsech „odvetvich“.