slipknotak

Tloustne se po antikoncepci?

Nejlepší odpověď
Berušinka

NE! =D
Jen některé antikoncepce přidávají chuť k jídlu, ale po nich se netloustne, tloustne se přežráním! =D

Další odpovědi
hanny 2

Tady jsou informace – http://m.kafe­.cz/chci-dobre-vypadat/pece-o-telo/antikoncepce-tloustne-se-po-ni-napiste-nam-889.aspx

iceT

Před x lety se po antikoncepci tloustlo,ale dnes je tolik druhů na výběr včetně injekcí,že ne,netloustne se.

Valky

Antikoncepce jsou hormony, tudíž, když dívka začne užívat antikoncepci, způsobí jí to hormonální nerovnováhu, tím se může stát, že ačkoliv jí pořád stejně, tělo už tolik neodbourává, nebo metabolismus je jiný a přibere, nebo se také může změnit chuť k jídlu. Není to podmínka. Já byla dřív hodně hubená a přála jsem si přibrat, a nic, ani deka… Někdy se také zvětší jen prsa atd..Což je to příjemnější :D … :o)