Tlak v noze, co s tím?

Už přes rok mě trápí tlak na pravé holeni, který mě omezuje zEjména ve sportu oslabením nohy. Pocitově, jako by se mi tam něco při náročné aktivitě rozpínalo, místo není nateklé, zarudlé, nic..je mi 20 takže by to nemělo být nějaké opotřebeni :) nevím co by to mohlo být a váhám nad lékařem, protože nejsou viditelné známky potíží, děkuji

Odpovědi
hanny 2

Najděte si na internetu „blog terapeuta pohybových bolestí“ a on Vám odpoví.Je tam spousta dotazů,také jsem s p.Veselým řešila bolest na noze.Nebo si ještě můžete zadat dotaz na www.mojeambulan­ce.cz/on-line poradna/.

venkovan

Bolest přes rok , nejsou viditelné známky a ještě váháte jít k lékaři?
Může to být blbost, ale i velký problém který se odkladem pořádné prohlédky jen oddaluje.
Mimochodem, jsou nemoci i mladých lidí, kdy se na kostích vytvářejí různé boule nebo kosti zevnitře se rozkládají nebo jsou problémy na žilách, šlachách atd.