Ivetka303

tlak na prsou

Jednou za čas mívám tlak na prsou – těžko se dýchá a člověk se cítí zvláštně. Nevíte, čím to může být?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Možností je mnoho, ale občas se to stává od namoženého svalstva kolem hrudní páteře, zejména jestli máš skoliózu. Bolest se projevuje ve střední části hrudníku. Zajdi k odborníkovi, my to tu bohužel nevyřešíme.

Další odpovědi
anonym

Ivetko, Sůwa Vám radí dobře. S tím odborníkem to ale v tomto stadiu bude trochu problém. Nejdříve si zajděte k ošetřujícímu lékaři a on Vás už pošle na odborná vyšetření, které bude zapotřebí provést. Ačkoliv to nebývá u Vás zatím častý jev, je třeba zjistit příčinu a tu dále léčit, nebo se s ní naučit „zacházet“ tak, aby Vás neobtěžovala.
Co to může být si opravdu netroufneme odhadovat, desítky nemocí se mohou projevovat téměř stejně. Dělat závěry po internetu nejde.