Anonym1999

Tkaničky v botách ?

Dobrý den, často si všímám, že lidé nemají zavázané tkaničky, ale mají je zastrčené v botách (nevím, jestli je zastrčí až po navlíknutí boty nebo jak…). Normálně v takových botaskách na tkaničky, nejsou vidět. To je jako nějaká nová móda ? Setkali jste se s tím ?

Odpovědi
Eliie

nemít úplně zavézané tkaničky je pohodlnější a rychleji se dají nazouvat ...... já osobně boty takto nosím a spousta lidí které znám je taky takto nosí.

Jamal1

Celkově uzel na botách, hlavně pokud je špatně uvázaný, působí trochu nevkusně. Podívejte se na prezentace obuvnických společností – boty vždy prezentují bez uzlu. Podívejte se na http://www.vychy­tavkydobot.cz/ – myslím, že je to dobrá věc s tím, že tkaničky si už nemusíte strkat do bot a ani nehrozí, že se Vám bota vyzuje.