Pokročilý

Titulky u filmů a nejen u nich.

Může mi někdo vysvětlit proč se u filmů a nejen u nich uvádějí titulky když je většina lidí nečte?Připadá mi to jako zbytečnost.Vám ne?
Doplňuji:
Měl jsem na mysli titulky na konci filmů.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Máš na mysli titulky u filmu nebo závěrečné titulky kdo tam hrál, kdo byl kameraman, kdo chodil pro svačinu a další?

Další odpovědi:

a co kdyz na to koukaji hluchonemi lide,to maji hercum treba ve spanelskem filmu odezirat ze rtu?

Bronzový

Titulky na konci filmu? Taksi představ že ti nějaký chlápek nabídne, že budeš hrát ve filmu vedlejší roli, budeš v záběru stát na přechodě. Pro tebe užasnej zážitek, byla jsi ve filmu. Ale nikdo tě nezná, nikdo ti neuvěří, nikdo ti nenabídne žádnou další roli, protože nezná tvoje jméno, protože na konci filmu nebyli žádné titulky :)

Titulky jsou tma prostě proto aby si viděla kdo tma hrál, kdo to natáčel a kdo nosil tu hnusnou housku s paštikou na svačinu.

Zlatý

výplatná listina na konci filmu je vlastne reklama pre spolupracujúce firmy a množstvo menej známych umelcov. Je to veľmi dôležitá informácia pre filmový svet.

Bronzový

Titulky tam jsou, aby ti, kteří se na tom podíleli, ale nejsou moc vidět, mohli ukázat na své jméno v titulkách, až jim někdo nebude věřit, že to jsou skutečně oni :D

Ne, je logické, že se člověk pod svou práci podepíše. Jsou tam všichni - zvukaři, jména užitých písní... prostě každý.

A my s přítelem v kině čekáme do konce titulků, protože nás často zajímá pár informací, které lze odtamtud vyčíst, anebo jen čistě ze slušnosti :) A nebýváme sami. Ale pokud koukám na film v televizi nebo na PC, tak na titulky nekoukám, protože mě to nebaví.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.