waterwolf

titulky do filmu

Dobrý večer.. stáhnu film, k tomu titulky..jak je dostat na dvd nosič spolu s filmem?Na pc mi vždy ukazuje že titulky na dvd jsou, ale jak mile disk zasunu do dvd přehrávače, film jede bez titulků, a ty prostě nejsou

Odpovědi
lemra@lina

Tak jestli na DVD opravdu jsou, tak je musíte manuálně najít a přidat, ale jak to udělat pak záleží na vašem přehrávači.

anonym

zkus si je vyhledat přes www.titulky.com

Giusepe

Dobrý je na to program Convert x to DVD. můžete si upravit kvalitu,přidávat titulky atd.je to uživatelsky velmy příjemný program.